Referencie     Tovar v akcii     

Kreslá a kresielka

Ponúkame kvalitné čalúnené kreslá, hotelová kreslá a kreslá do restauarce, kaviarne alebo lounge priestor. Poťahovú látku si môžete sami zvoliť, rovnako ako farby morenia dreva. Sedacia výška kresielok je dôležitejšia 49 cm a preto sú predovšetkým určená miesto stoličiek pre reštaurácie, kaviarne alebo bistra.

 
SK Uvodní text podkategorie křesla a křesílka 2

Ako doplnok k našim kreslám odporúčame použiť vhodné stolové podnože z našej ponuky a zodpovedajúce stolovej dosky. Kombináciou oboch produktov dosiahnete optimálny výsledok a umocníte celkový dojem zo svojej reštaurácie.

Ak si nie ste istí voľbou kovového stola, pozrite sa do našej kategórie kovove bistro stoly, kde sme pre vás pripravili nejaké najčastejšie používané kombinácie kovových centrálnych podnoží a stolových plátov.

Vedľa uvádzaných poťahových látok ponúkame aj ďalšie iné možnosti na čalúnenie (ako antibakteriálne koženky, vlnené látky, ECO Soft koženky atp.). Osobne si môžete vybrať z našej kategórie poťahové látky a dohodnúť čalúnenie s naším odbytovým oddelením. Obzvlášť vyniknú poťahové látky určené k farebným kombináciám.

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---75---