Referencie     Tovar v akcii     

Stoličky do reštaurácie

Stoličky do reštaurácie sa príliš nelíši od klasických stoličiek. No predsa len určité rozdiely medzi stoličkami do reštaurácie a do jedálne môžeme nájsť.

Ak správne vyberiete stoličky do reštaurácie, vytvoríte príjemnú atmosféru a hostia sa k vám budú radi vracať.

Zvoliť správne stoličky do reštaurácie nie je vôbec jednoduché. Vedľa sedacieho komfortu musí ponúknuť tiež dostatočnú odolnosť a konštrukčnú pevnosť. Stoličky do reštaurácie z ponuky Gastronabytok24.sk rešpektujú všetky tieto požiadavky. Cenovo spravodlivé, to znamená, že vyššia cena je plne odôvodnená práve v konštrukčnej pevnosti, ergonomickom prevedení alebo čo sa týka sedacieho komfortu. Naše stoličky do reštaurácie ponúkaširoký výber tvarov, konštrukčného a farebného prevedenia. Pre naše reštauračné stoličky ponúkame odolné poťahové látky a vkusné farby morenia dreva. Stoličky si môžete sami farebne zladiť práve tak, aby presne zodpovedali Vašim zámerom a vytvorili v reštaurácii príjemnú atmosféru. Stoličky do reštaurácie z našej ponuky majú niekoľko výhod:

  • jedná sa o kvalitné odolné stoličky za priaznivú cenu
  • tieto stoličky si môžete starostlivo prezrieť na mnohých obrázkoch
  • vybrané stoličky do reštaurácie si môžete objednať online a zároveň si zvolíte farby čalúnenia a dreva
  • naše stoličky sa vyznačujú dlhou životnosťou
  • ponúkame široký výber stoličiek do reštaurácie
Gastronabytok24.sk sa radí medzi popredných dodávateľov stoličiek do reštaurácie. Práve preto, že spolupracuje s popredným výrobcom sedacieho nábytku, spoločnosťou Bukotec s.r.o., môže ponúknuť naozaj špičkovú kvalitu nielen drevených stoličiek do reštaurácie, ale aj stoličiek do jedální, bistro stoličiek a stoličiek pre gastronómiu všeobecne. Všetky stoličky do reštaurácie vynikajú dielenským spracovaním a najmä cenovo dostupné.

Stoličky do reštauracie

Naše stoličky pre reštaurácie sú konštrukčne upravené tak, aby odolali zvýšenej záťaži a pritom boli dizajnovo zaujímavé. Naše stoličky nájdu široké uplatnenie ako stoličky do reštaurácie, stoličky do kaviarne, bistro stoličky alebo jednoducho ako drevené čalúnené stoličky pre široké spektrum zákazníkov.

Na stoličky do reštaurácie odporúčame použiť ako poťahovú látku textilnéú koženku, ktorá je cenovo zaujímavá a ponúka dobré mechanické a úžitkové vlastnosti (jednoduchá údržba, cenová dostupnosť, nenáročná na ošetrovanie). Sme si istí, že Vás naše drevené stoličky do reštaurácie zaujmú a časom aj presvedčia o svojich prednostiach. Pozrite sa do nášho on-line shopu Gastronabytok24.sk a vyberte si vhodné stoličky do Vašej reštaurácie práve z našej ponuky. Ponúkame 4 ročnú záruku a konštrukčnú pevnosť a pozáručný servis je u nás samozrejmosťou. Len tak Vaše stoličky do reštaurácie z našej ponuky nestratí nič zo svojej dokonalosti.

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5002---