Referencie     Tovar v akcii     

Barové stoličky

Barové stolicky nielen predávame, ale tiež vyrábame! Barové stolicky v dnešnej dobe nájdete na diskotékach v baroch, reštauráciách a ponovu aj v domácnostiach.

Barové stolicky žako nevyhnutný doplnok každej reštaurácie!

Barové stoličky tak plní okrom funkčnej stránky taky úlohu dizajnové. V nasej ponuky Nájdete Nielen dizajnové kovové barové stoličky, ale najme kovové barové stoličky určené do záťažových priestorov. Dizajnové barové stoličky Vás osloví svojim Vzhľadom a najčastejšie sa jedná o kovové barovky, vyrobené vo vysokom lesku a oplývajúcich zaujímavým tvarom a použitým materiálom. Naproti tomu kovové barové stoličky do reštauráciám jsou Predovšetkým odolné konštrukcie a určené do záťažových priestorov.

Kovové barové stoličky ponúkame v mnohých farbách, tvaroch a prevedeniach. Nájdete tak u nás barové stoličky otočné, iné majú nastaviteľnú výšku a nájdete aj modely barových stoličiek s podrúčkou.

Drevené barové stoličky sú určené predovšetkým do interiéru, pre reštaurácie, bary, kaviarne a v neposlednom rade aj pre domácnosti. Barové stoličky sa delia podľa výšky sedenia na barové stoličky do reštaurácie a barovky kuchynské. Barové stoličky do reštaurácie majú sedacej výšku 82 cm naproti tomu barové stoličky do kuchyne najčastejšie 62 cm. Drevené barové stoličky si môžete objednať v rôznych farbách prevedení dreva a môžete kombinovať farbu a materiál čalúnenia. Prevedenie pre naše drevené čalúnené barové stoličky si môžete sami poskladať a získate tak jedinečnú variantu barové stoličky, ktorá ozvláštni každý interiér.

Naše barové stoličky delíme nasledovne:

Všetky naše barové stoličky sledujú najnovšie dizajnové trendy, kladieme dôraz na kvalitu spracovania, konštrukčnú pevnosť a funkcionalitu. Barové stoličky musia byť páčivé, moderné a funkčné. Kovové barové stoličky na jednej centrálnej nohe s elegantným tvarom a kvalitnou povrchovou úpravou môžeme bez ostychu zaradiť medzi luxusné barové stoličky.

Všetky naše barové stoličky môžete kombinovať s barovými stoly z našej ponuky. Alebo si môžete sami zostaviť barový stôl z kovovej barovej podnože a vhodné stolovej dosky.

Barové židle

 

Navštívte naše kategórie, kde nájdete veľa zaujímavých výrobkov. Sami si môžete zvoliť farbu morenie a poťahovú látku.

Barové židle   Kovové barové židle 
      
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5001---