Referencie     Tovar v akcii     

Kovové nohy k stolu

Kovové nohy k stolu nielen do reštaurácie.

Do každej reštaurácie patrí stoly. Stoly môžete mať drevené (väčšinou na 4 nohách), alebo častejšie stoly zostavené z dosky a kovové nohy k stolu. Pri voľbe vhodnej nohy k stolu je nutné vziať do úvahy rozmer dosky a účel použitia. Stoly do bistra alebo na vonkajšie záhradku budú mať iné nohy než ku stolu v reštaurácii, bare alebo lounge priestoroch. Na vonkajšie predzáhradky sú najvhodnejšie nohy k stolu vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Noha stolu býva vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, základňa, väčšinou kvôli stabilite, je zhotovená z ťažkej liatiny a má iba kryt z nehrdzavejúcej ocele. Tieto nohy k stolu na záhradu alebo reštauračnú predzáhradku dobre odolávajú poveternostným vplyvom a možno ich používať na otvorenom priestranstve.


Nohy k stolu schomované

 

Naopak pre použitie do interiérov sa hodí nohy k stolu, ktoré majú povrch upravený do vysokého lesku. Jedná sa o nohy chrómované. Takéto nohy k stolu sú vhodné pre použitie napríklad v kaviarňach, cukrárňach alebo vinotékach.

Kovové nohy ke stolu chromované

 

Samostatnou kapitolou sú klasické kovové nohy k stolu. Tu je naša ponuka najširšia. Naše nohy k stolu sú hranaté, guľaté, pyramídové, ihlanové, obdĺžnikové a všetky varianty ponúkame aj v niekoľkých rozmeroch. Tieto kovové nohy majú liatinovú základňu a nohu z oceľového profilu. Povrch je upravený práškovaním väčšinou do čiernej farby. Štandardne ponúkame aj nohy vo farbe hliníkové. Iné farby (napr. RAL odtiene) je možné objednať po dohode s odbytovým oddelením..

Kovové nohy ke stolu

 

 

Na reštauračných predzáhradkách oceníte nohy k stolu, s ktorými sa dá ľahko manipulovať alebo kde je možné dosku stola sklopiť. Tieto nohy k stolu bývajú väčšinou vyrobené z hliníka a odolávajú poveternostným vplyvom. Často bývajú povrchovo upravené do imitácie bambusu alebo umelého ratanu. tak aby dizajnovo hodili k stoličkám a na záhradke vytvárali príjemné prostredie.

Nohy ke stolu nerezové

Všetky nohy, ich typy, modely a prevedenie si môžete pozrieť v našej kategórii Nohy ku stolu.

Zaujímajú Vás Stolové nohy?

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5011---