Referencie     Tovar v akcii     

Lacné kovové stoličky

Ideálny kompromis medzi estetickým vzhľadom, cenou a funkčnosťou sú lacné kovové stoličky.

Hľadáte lacné kovové stoličky? Kovové stoličky pevné a stabilné? Lacné ale stále moderné kovové stoličky?

Naše kovové stoličky spĺňajú všetky tieto požiadavky. Naše kovové stoličky sú lacné, majú odolnú konštrukciu a môžete ich mať ako s plastovým tak aj s čalúneným sedákom. Lacné kovové stoličky ponúkame v mnohých farbách i tvaroch. Dôstojne pôsobí najmä čalúnené kovové stoličky, ktoré môžete používať príležitostne ako jedálenské stoličky, stoličky do učební, posluchární alebo do prednáškových sál. Lacné kovové stoličky máme väčšinou skladom a môžete si ich ihneď odstrániť. Kovové stoličky sa vyznačujú dlhou životnosťou a väčšinou u nich vyniká priaznivý pomer cena / úžitková hodnota.

Navštívte našu kategórii lacné kovové stoličky a zoznámte sa s našimi výhodnými cenami.

Mnoho výrobkov z kategórie lacné kovové stoličky držíme skladom. Môžete si vybrať z mnohých berevných prevedenie aj rôznych modelov. Pravidelne ponúkame kovové stoličky v akcii, zľavách alebo sú vo výpredaji. Takto môžete získať naše kovové stoličky ešte lacnejšie. Nakúpte si lacné kovové stoličky od spoľahlivého dodávateľa s mnohoročnou tradíciou.

 

Levné kovové židle

Naše lacné kovové stoličky ponúkame ako s plastovým sedákom, tak aj ako čalúnené kovové stoličky. Naše kovové stoličky majú moderný tvar a väčšina z nich má možnosť stohovania. Manipulácia s nimi je teda veľmi jednoduchá.

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5003---