Referencie     Tovar v akcii     

Barové stoličky

Drevené čalúnené barové stoličky od výrobcu

Čalúnené barové stoličky nielen predávame, ale aj vyrábame! Vždy kladieme dôraz na kvalitné spracovanie a hlavne konštrukčnú pevnosť. Veď ponúkame barové stoličky do záťažových prevádzok. Na rad našich stoličiek ponúkame 4-ročnú záruku na konštrukčnú pevnosť. Naše drevené čalúnené barové stoličky môžete naviac opatriť krytkou chrániaci nožné spoje. Krytky sú buď z nehrdzavejúcej ocele, alebo z mosadze. Vedľa toho, že predĺžite životnosť takého barovky, môžete takúto krytku použiť aj ako dekoračný doplnené existujúceho interiéru.

 

                               Pre vstup do požadovanej kategórie kliknite na obrázok.

 
 
 
 

Prezrite si nielen naše drevené barové stoličky pre reštaurácie, ale taktiež barové stoličky do kuchyne. Kuchynské barovky majú nižšiu sedacie výšku (najčastejšie 60 cm). K našim barovým stoličkám sa idálne hodí naše barové stoly, ako kovové, tak aj drevené barové stoly.

Vždy sa snažíme, aby naše barové stoličky a barové stoly mali rovnaký, alebo podobný dizajn. Umožňujeme tak vytvárať dizajnové rodiny. Pochopiteľne ku každej barovej stoličke nájdete v podobnej dizajne aj čalúnené drevené stoličky.

Ak by vás neuspokojila naša ponuka předchystaných barových stolov, môžete si ho sami zostaviť. Stačí sa pozrieť na barové kovové podnože a kombinovať so stolovými pláty v patričnom dizajne, prevedenie a farbe.

 

Drevené alebo kovové barové stoličky pre reštaurácie a komerčné využitie

Na našom obchodnom portáli Gastronabytek24.cz ponúkame široký výber barových stoličiek vyrobených z dreva alebo kovu. Všetky modely sú určené pre vybavovanie interiérov a môžete si ich zakúpiť online za atraktívne ceny. Vzhľadom k vysokej kvalite spracovania, dizajnu a funkčnosti nájdu naše barové stoličky univerzálne použitie, či už pre reštaurácie, bistrá, do komerčných protor alebo pre domácnosti. Pri výbere ponuky našich barových stoličiek nielen pre catering alebo komerčné priestory sme kládli dôraz na tú skutočnosť, aby sa každý model hodil k našim barovým stolom. Napríklad u kovových barových stoličiek vždy nájdete taký kovový barový stôl, ktorý bude dizajnom podobný k barovým stoličkám. Tak môžete vytvoriť vždy jedinečný dizajnový set. Pre drevené barové stoličky sme vytvorili "dizajnovú rodinu" pozostávajúce z barové stoličky, barovky bez operadla, kuchynské barové stoličky a k nim zodpovedajúce stoly v príslušných výškach. Samozrejme si môžete vybrať medzi rôznymi farbami morenie kostry rámu a poťahové látky. Tieto možnosti Vám dávajú neobmedzenú voľnosť v dizajne.

4 ročná záruka na konštrukčnú pevnosť

Drevené barové stoličky sú vyrobené prevažne z masívneho buku tradičnými metódami lepených čapov a dlab. Použité drevo pochádza väčšinou z európskych lesov z FSC certifikovaných zdrojov. U mnohých produktov nájdete symbol, ktorým dostávate od výrobcu 4-ročnú záruku na konštrukčnú pevnosť kostry stoličky. Táto samozrejme platí iba za predpokladu štandardného používania a pri zachovaní normálnych podmienok prevádzky.

Naše kovové alebo drevené barové stoličky pre stravovanie a komerčné využitie sú vždy vybavené podlahovými klzákmi, Ich typ, či plastové alebo filcové, si sami zvolíte podľa druhu podlahy.

Viac o barových stoličkách.

 
 

 

---54---