Referencie     Tovar v akcii     

Čalúnené sedačky DIVAN

Úvodný text podkategórie DIVAN 1

Čalúnené modernej sedačky DIVAN Lounge

Lounge čalúnené sedačky radu DIVAN sú modulárne moderné sedačky určené pre individuálne zostavovanie do potrebných tvarov. Vďaka integrovaným pružinám v sedáku, dĺžke sedáku a sklonu opierky sú tieto sedačky vhodné ku krátkemu vypití kávy aj celovečernému posedeniu.

V kombinácii s vysokou konštrukčnou pevnosťou sú čalúnené sedačky DIVAN určené na profesionálne použitie v recepciách, lobby, lounge priestoroch, čakárňach alebo kluboch. Čalúnenú radu sedačiek DIVAN je možné potiahnuť odolnými látkami alebo prémiovými koženkami, získate tak pohodlné s dizajnové kusy do Vášho vysnívaného interiéru.

 
 
 
 

Čalúnené sedačky DIVAN majú sedaciu výšku 44 cm. Ak máte v úmysle sedačky DIVAN použitý v čakárňach, lobby alebo recepciách a chcete ich kombinovať / doplniť o stoly, odporúčame použiť naše konferenčné stolíky KIAN Lounge s výškou stolovej dosky 45 cm.

Ak uvažujete o použití sedačiek v kluboch, lounge prevádzkach, na diskotékach a predpokladáte konzumácii potravín, odporúčame použiť naše bistro stoly s výškou stolovej dosky 65 cm.

Čalouněné lavice Divan do restaurace

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---937---