Referencie     Tovar v akcii     

Čalúněné stoličky

Čalúnené stoličky pre reštaurácie a kaviarne sa vyznačujú najmä vysokým sedacím komfortom

Čalúnené stoličky z našej ponuky sú vyrábané s ohľadom na požiadavku na vysokú konštrukčnú pevnosť a komfort sedenia. Výberom z mnohých farieb morenia a poťahových materiálov prispôsobíte čalúnené stoličky svojim predstavám a požiadavkám.

 
 
 
 

Pre čalúnené stoličky je vysoký komfort sedenia podmienkou 

Pre čalúnené stoličiky je komfort sedania a atraktívny vzhľad na prvom mieste. Vysokého sedacieho komfortu je dosiahnuté použitím tvarovo stabilné peny v sedákové kvalite alebo kombináciou s plochými oceľovými pružinami. Táto kombinácia zvyšuje u čalúnených stoličiek komfort sedenia.

Samozrejme je možné u čalúnených stoličiek kombinovať farby drevených častí kostry s rôznymi druhmi poťahových materiálov a docieliť tak nespočet farebných prevedení. V ponuke máme jednofarebné látky, látky s florálnymi ornamenty, s geometrickými tvarmi alebo látky priamo určené pre farebné kombinácie.

Kombinácia týchto materiálov umožní vznik atraktívnych čalúnených stoličiek pre reštaurácie, hotely, kaviarne alebo bistrá. Práve široký výber poťahových materiálov umožní vyladiť čalúnené stoličky presne podľa Vašich požiadaviek.

Prednosti čalúnených stoličiek z našej ponuky v kocke:

  • sú žiadané v gastronómii a komerčných prevádzkach
  • vysoká stabilita a kvalita
  • vysoká konštrukčná pevnosť drevenej kostry
  • dizajn zodpovedajúce aktuálnym požiadavkám
  • naše čalúnené stoličky je možné objednávať v rôznych farbách morenia
  • až 160 variantov poťahových materiálov

Naše čalúnené stoličky a verzie s lakťovou opierkou sú vhodné pre doplnenie s ostatnými stoličkami pre reštaurácie, bistrá, barovými stoličkami alebo čalúnenými kreslami. Takúto kombináciou získate kompletné vybavenie reštaurácie, bistrá, kaviarne alebo hotelové lounge a lobby. 

Predĺžiť životnosť čalúnené stoličky pre reštaurácie možno použitím vhodných podlahových klzákov. Stíšite prevádzku a čalúnené stoličky získajú na profesionálnom vzhľade. Navyše predĺžite životnosť nielen stoličky, ale aj podlahy alebo koberca.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---112---