Referencie     Tovar v akcii     

Farby dreva

Rozlišujeme farby morenia masívneho dreva a farebné dekory napr. Laminovaných DT dosiek.

Veľmi často sa stretávame s problémom farebného zladenia objednaného nábytku od rôznych dodávateľov na rôznych výrobkoch. Najčastejšie sa jedná o kombinácie farieb masívneho dreva a laminovaných dosiek. Toto je typické najmä pre stoly, kde nohy sú tvorené bukovým masívom a stolová doska býva najčastejšie laminovaná DT doska v podobnom dekore.

Kým masívne drevo (najčastejšie masívny buk) je prírodný materiál, laminovaná doska s príslušným dekorom je vlastne lisovaný potlačený papier. Drevo je prírodný materiál a v závislosti na hustote drevnej hmoty tiež rôzne saje farebné moridlo a často sa stáva, že na jednom výrobku nájdeme viac farebných odtieňov. Laminovaná doska je farebne takmer dokonale rovnomerne vyvážená.

Keď zostavujeme výrobok, kde je nutné (napr. Z cenového alebo praktického hľadiska) kombinovať masívne drevo a laminovali dielce (typicky stoly), vždy sa snažíme nájsť takú kombináciu, ktorá si je najviac podobná. Z dôvodu vyššie uvedeného je však nemožné nájsť 100% zhodu. Na tieto farebné odlišnosti upozorňujeme našich zákazníkov vopred a toto potom nie je dôvodom na reklamáciu.

Nižšie uvádzame farebné kombinácie pre jednotlivé odtiene z našej ponuky.

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---927---