Referencie     Tovar v akcii     

Lavice OLBIA v metráži

Lavice do reštaurácie OLBIA ponúkame ako samostatné moduly alebo ako čalúnené lavice v metráži.

Čalúnené lavice OLBIA Vás prekvapí svojím pohodlím a konštrukčné pevnosťou. Vyrábame ich v dvoch základných výškach a je jedno, či si zvolíte moduly alebo lavice v metráži. Zostaviť lavice OLBIA nie je vôbec zložité. Sami si poskladáte lavicu do potrebnej dĺžky z jednotlivých modulov alebo si zvoľte riešenie v metráži. V oboch prípadoch Vám ponúkneme riešenie na mieru. Lavice do reštaurácie OLBIA sú predovšetkým čalúnené lavice pre profesionálnu gastronómiu. V oboch prípadoch lavica upravujeme na požadovaný rozmer.

 

 
 
 
 

Sedacie komfort lavice OLBIA je garantovaný použitím plochých oceľových pružín v sedáku a kvalitnou penou v operadlovej časti. Konštrukčné riešenie umožňuje spájať bez väčších problémov lavice do nekonečných radov a vytvárať zostavy presne na mieru. Čalúnené lavice OLBIA ponúkame vo 2 výškach a jednotlivé moduly sme schopní vyrobiť presne na rozmer podľa danej požiadavky.

Lavice do reštaurácie OLBIA ponúkame tiež v metráži. Výhodou takého riešenia je, že lavice sú členené v celej svojej dĺžke rovnomerne (vankúše v opierkach majú vždy rovnakú šírku). Iba zmeriate dĺžku priestoru, kam chcete lavicu umiestniť s presnosťou na centimetre, vynásobíte dĺžku v metroch jednotkovou cenou a ihneď zistíte cenu za "lavicu na mieru". Napr. požadujete 4 metre a 36 cm, tj. 4,36 mtr x jednotková cena = celková cena za lavicu (vyrobené na mieru). Dizajn čalúnené lavice potom pôsobí kompaktne a celistvo.

Čalúnené lavice do reštaurácie OLBIA sú navrhnuté pre použitie v profesionálnej gastronómii a ich modularita a úžitkove hodnoty (dizajn, konštrukčnú pevnosť, sedací komfort a cenová relácia) garantujú spokojnosť a bezproblémové užívanie.

Lavice OLBIA BC

Spýtajte sa nás ako ľahko kombinovať farby pre lavice OLBIA. Možnosti sú takmer neobmedzené. Vhodnou kombináciou farieb zdokonalíte interiér a odlíšite sa od konkurencie.

 
Sedák lavice OLBIA  

Sedák čalúnené lavice OLBIA tvorí odolná konštrukcia z masívneho dreva doplnená plochými oceľovými pružinami. Komfort sedenia je umocnený sendvičovou štruktúrou sedákové peny. Vďaka spodnej vrstve sedadla z pevného a odolného regenerátu nikdy nepocítite pri dosadnutí tvrdý podklad. Naopak horná vrstva garantuje stále príjemný pocit sedenia.

 

Sedáky lavice OLBIA

 

Oceľové pružiny garantujú dokonalý sedací komfort na podklade, ktorý nie je ani tvrdý ani mäkký / presedený. Tieto lavice sa nikdy nepresedia. Stále to budú čalúnené reštauračné lavice.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---934---