Referencie     Tovar v akcii     

Lavice OLBIA v metráži

Úvodný text podkategórie lavice OLBIA 1

Lavice do reštaurácie OLBIA ponúkame ako samostatné moduly alebo ako čalúnené lavice v metráži.

Čalúnené lavice OLBIA Vás prekvapí svojím pohodlím a konštrukčné pevnosťou. Vyrábame ich v dvoch základných výškach a je jedno, či si zvolíte moduly alebo lavice v metráži. Zostaviť lavice OLBIA nie je vôbec zložité. Sami si poskladáte lavicu do potrebnej dĺžky z jednotlivých modulov alebo si zvoľte riešenie v metráži. V oboch prípadoch Vám ponúkneme riešenie na mieru. Lavice do reštaurácie OLBIA sú predovšetkým čalúnené lavice pre profesionálnu gastronómiu. V oboch prípadoch lavica upravujeme na požadovaný rozmer.

 

 
 
 
 

Sedacie komfort lavice OLBIA je garantovaný použitím plochých oceľových pružín v sedáku a kvalitnou penou v operadlovej časti. Konštrukčné riešenie umožňuje spájať bez väčších problémov lavice do nekonečných radov a vytvárať zostavy presne na mieru. Čalúnené lavice OLBIA ponúkame vo 2 výškach a jednotlivé moduly sme schopní vyrobiť presne na rozmer podľa danej požiadavky.

Lavice do reštaurácie OLBIA ponúkame tiež v metráži. Výhodou takého riešenia je, že lavice sú členené v celej svojej dĺžke rovnomerne (vankúše v opierkach majú vždy rovnakú šírku). Iba zmeriate dĺžku priestoru, kam chcete lavicu umiestniť s presnosťou na centimetre, vynásobíte dĺžku v metroch jednotkovou cenou a ihneď zistíte cenu za "lavicu na mieru". Napr. požadujete 4 metre a 36 cm, tj. 4,36 mtr x jednotková cena = celková cena za lavicu (vyrobené na mieru). Dizajn čalúnené lavice potom pôsobí kompaktne a celistvo.

Čalúnené lavice do reštaurácie OLBIA sú navrhnuté pre použitie v profesionálnej gastronómii a ich modularita a úžitkove hodnoty (dizajn, konštrukčnú pevnosť, sedací komfort a cenová relácia) garantujú spokojnosť a bezproblémové užívanie.

Lavice OLBIA BC

Spýtajte sa nás ako ľahko kombinovať farby pre lavice OLBIA. Možnosti sú takmer neobmedzené. Vhodnou kombináciou farieb zdokonalíte interiér a odlíšite sa od konkurencie.

 
Sedák lavice OLBIA                             

Sedák čalouněné lavice OLBIA tvoří odolná konstrukce z masivního dřeva doplněná plochými ocelovými pružinami. Komfort sezení je umocněn sendvičovou strukturou sedákové pěny.

Díky spodní vrstvě sedáku z pevného a odolného regenerátu nikdy neucítíte při dosednutí tvrdý podklad. Naopak horní vrstva garantuje stále příjemný pocit sezení.

 

Sedáky lavice OLBIA 

    

Ocelové pružiny garantují dokonalý sedací komfort na podkladu, který není ani tvrdý ani měkký/prosezený.

Tyto lavice se nikdy neprosedí. Stále to budou čalouněné restaurační lavice.

 

Čalouněné lavice OLBIA

 

Naše lavice řady OLBIA najdete také v sítích restaurací Bažantovna Brno nebo Bažantovna Praha. Další provozy jsou v přípravě.

Čalouněné lavice OLBIA

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---934---