Referencie     Tovar v akcii     

Čalúnené kreslá

Čalúnené kreslá do reštaurácie alebo kaviarne

Z našej kolekcie v kategórii čalúnené kreslá ponúkame ako kreslá do izby, tak aj kreslá do reštaurácie. Novo zaraďujeme aj kreslá pre hotelové izby. Hotelová kresielka a kreslá sú konštrukčne odolné a cenovo prijateľná.

 
 
 
 

Vedľa uvádzaných poťahových látok ponúkame aj ďalšie iné možnosti na čalúnenie (ako antibakteriálne koženky, vlnené látky, ECO Soft koženky atp.). Osobne si môžete vybrať z našej kategórie poťahové látky a dohodnúť čalúnenie s naším odbytovým oddelením. Obzvlášť vyniknú poťahové látky určené k farebným kombináciám.

 
SK - Uvodní text podkategorie čalouněná křesla 2

Naše kreslá majú sedacie výšku cca 49 cm a preto je možné ich používať namiesto stoličiek treba v reštaurácii. VeĽa kresiel má v sedadle zabudované oceľové ploché pružiny a preto sa vyznačujú vysokým sedacím komfortom.

Ako doplnok k našim kreslám odporúčame použiť vhodné stolové podnože z našej ponuky a zodpovedajúce stolovej dosky. Kombináciou oboch produktov dosiahnete optimálny výsledok a umocníte celkový dojem zo svojej reštaurácie.

Ak chcete naše čalúnené kreslá používať do lounge priestor, potom odporúčame konferenčné lounge stoly, ktoré nájdete v kategórii lounge stolíky.

V oboch prípadoch však môžete tieto čalúnené kreslá a kresielka požívať bez akých koľvek obmedzenia, pretože sú konštruovaná do záťažových priestorov a na rad z nich ponúkame 4 ročnú záruku na kosntrukční pevnosť.

 
 

 

---45---