Referencie     Tovar v akcii     

Dřevěné židle

Drevené stoličky pre reštaurácie alebo do kaviarne bez čalúnenia

Drevené reštauračné stoličky sú vyrábané tradičnou metódou a garantujú spojenie funkcionality, konštrukčné pevnosti a sedacieho komfortu. Tieto drevené stoličky do reštaurácie, kaviarní, bistier alebo prevádzok sú určené pre použitie v profesionálnej gastronómii.

 
 
 
 

Pro drevené stoličky pre reštaurácie a gastro prevádzky musí byť vedľa požiadavky na vzhľad zohľadnený tiež na spôsob výroby garantujúci konštrukčnú pevnosť. Práve na tieto požiadavky kladie Gastronabytok24.sk veľký dôraz pri voľbe svojich dodávateľov.

V našej ponuke pre drevené stoličky do reštaurácie alebo bistra nájdete iba stoličky spĺňajúce tieto náročné požiadavky. Pre výrobu drevených kostier stoličiek je použité iba najkvalitnejšie masívne drevo. Výroba lepením čapov a dlab garantuje vysokú konštrukčnú pevnosť. Tieto spoje sú mnohokrát doplnené dodatočnými skrutkami pre zaistenie ešte vyššej pevnosti. Takto vyrobené drevené stoličky zodpovedajú najvyšším nárokom pre použitie v profesionálnej gastronómii. Stoličky sú dodávané kompletne zostavené. Preto môžeme ponúknuť nadštandardnú záruku na konštrukčnú pevnosť mnohokrát v dĺžke trvania až 4 rokov.

Až 20 rôznych farieb morenia a farieb povrchovej úpravy drevenej kostry dávajú zákazníkom možnosť individuálne prispôsobiť stoličky svojim predstavám. Navyše ponúkame zákazníkom možnosť prispôsobiť stoly, barové stoličky alebo lavice z našej ponuky do rovnakých farieb a tým realizovať svoje predstavy o stvárnenie interieru.

Drevené stoličky a ich univerzálne použitie

Drevené stoličky, či už v klasickom, tradičnom, modernom alebo rustikálnom vzhľade, vďaka svojmu spôsobu výroby a komfortu sedenia, niekoľkokrát preukázali svoju kvalitu a vhodnosť použitia ako stolička pre reštaurácie, stoličky do pizzerie a bistra alebo ako stoličky do kaviarne v tradičnom viedenskom štýle.

Pre ochranu podlahy odporúčame vybaviť drevené stoličky zodpovedajúcimi podlahovými klzáky. Podľa typu podlahy plastové alebo filcové. Týmto spôsobom výrazne predĺžite životnosť drevených stoličiek. Ak hľadáte stoličky s čalúnením, pozrite sa na naše príslušnej kategórie.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---111---