Referencie     Tovar v akcii     

Farby dreva dub masív

Masívny dub ako ideálny materiál pre gastronómiu

Materiál dub masív je veľmi cenený svojou kresbou dreva, povrchovou štruktúrou a mechanickými vlastnosťami. Masívny dub, použitý na stoličky, stoy alebo stolové dosky, sa vyznačuje kvalitou spracovania a jednoduchou údržbou.

Povrchové dokončenie masívneho duba sa vykonáva najčastejšie olejovaním, voskovaním alebo kombináciou oboch. Všetky spôsoby dokončenia prepožičiavajú povrchu zamatový, teplý vzhľad a sú príjemné na omak.

Výnimočne sa používa dokončenie bezfarebným alebo tónovaným lakom na dosiahnutie ľahko sfarbeného povrchu. Neodporúča sa morenie alebo úprava výraznými farebnými tónmi, kedy dôjde k zvýrazneniu už aj tak farebnej štruktúry dreva a celkový efekt, prečo je použitý práve tento typ materiálu, zanikne.

 
 
 
 

TIP!!! Povrchy stolových dosiek z materiálu masívny dub sú ideálne na použitie v profesionálnej gastronómii.

Vďaka návrhu upravenému olejovaním alebo voskovaním odolávajú pôsobeniu vody. Aj keď vznikne poškodenie, oprava a uvedenie do pôvodného stavu je veľmi jednoduché. Stačí povrch prebrúsiť jemnou brúsnou hubkou a znova naniesť olej alebo vosk. Masívny dub si obnoví svoj vzhľad a aj po rokoch bude pôsobiť neustále sviežim a dokonalým vzhľadom.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5026---