Referencie     Tovar v akcii     

Kovové barové stoličky

Kovové barové stoličky sú veľmi odolné konštrukcie a hodí sa najmä do verejných reštauračných zariadení.

 
 
 
 
Sk - Uvodní text podkategorie kovoé barové židle -1

Kvalitné kovové barové stoličky a barovky

Stabilita kovové barové stoličky je daná jej základňou. Čím širšia základňa, tým stabilnejší barové stoličky je. Kvalitné barové stoličky majú otočný sedák, ktorý je čalúnený koženkou. Kovové barové stoličky sú vhodné na použitie do vysokozáťažových priestorov a odolávajú u hrubšiemu zaobchádzaniu.

Kovové barovky a barové stoličky do reštaurácie majú sedacej výšku 82 cm a výška barového stola je najčastejšie okolo 110 cm.


Ak sa rozhodnete kombinovať barové stoličky a stoly v priestore, odporúčame použiť priamo barové stoly z našej ponuky, alebo si ich sami môžete zostaviť použítím a kombinácií produktov barové stolové podnože a stolové dosky a pláty. Barový stôl si tak sami setavíte podľa individuálnych predstáv.

Naše kovové barové stoličky Vás presvedčí moderným dizajnom a vysokou funkčnosťou, ktorá bola preukázaná mnohokrát v reštauráciách, bistrách alebo podobných gastronomických prevádzkach. Naše kovové barové stoličky sú odvodené zo stolových podnoží barových stolov a umožňujem tak zodpovedajúce kombináciu a zostavovanie do zaujímavých tvarov. Náš atraktívny pomer cena / výkon vás určite presvedčí.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---56---