Referencie     Tovar v akcii     

Kovové lavice do čakární

Kovové lavice do čakární, recepcií alebo do administratívnych priestorov

 
Úvodní text podkategorie lavice do čekáren 2

Hľadáte variant, ako zaistiť dostatok sedacích miest pre čakajúcich hostí a pritom šetriť miesto v čakárni? Kovové lavice do čakární je tým správnym riešením. Robustná konštrukcia, umožňujúca ako samostatné umiestnenie do priestoru alebo pevnú inštaláciu k podlahe, ľahká hygienická údržba a možnosť voľby ako čisto drevených sedákov, s čalúnením alebo plastových sedákov, splní všetky tieto požiadavky.

Kovové lavice s dreveným sedákom rady COMBISIT alebo plastové lavice do čakární rady SIMO, je možné konfigurovať podľa vlastných predstáv. Sami si zvolíte počet sedákov, rozmiestnenie sedákov, typ sedákov a vloženie odkladacieho stolčeka, podľa potreby. Naše lavice do čakární sú robustné konštrukcie, flexibilné, vyznačujú sa dlhou životnosťou a hlavne jednoduchou údržbou.

Zaujímavosťou môže byť dodatočná inštalácia doplnkov ako je USB nabíjačka, hygienické oddeľovacie zábrany alebo samostatný odkladací stôl v rovnakom dizajne.

 
 
 
 

Kovové lavice sú špecifickým sedacím nábytkom. Jeho použitie je ideálne všade tam, kde sa očakáva pevný systém sedenia, počet sedákov a umiestnenie lavice. Môžete voliť z variantu 2- až 5-sedákov s možnosťou vloženia odkladacieho stolčeka. Výhodnou kombináciou na praktickosť a udržanie hygienických požiadaviek sa javí použitie sedákov s HPL (vysokopevnostný laminát) úpravou. Tieto materiály navyše môžete voliť v niekoľkých farbách.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5017---