Referencie     Tovar v akcii     

Kovové sklápacie stoly

Skladacie stoly

Skladacie kovové stoly sú primárne určené pre konferencie, do učební, do rokovacích sál alebo ako stoly do spoločenských sál. Skladací stôl je charakteristický skladacím mechanizmom, ktorý uľahčuje manipuláciu so stolom pri prevážaní a najmä pri skladovaní.

Skladacie stoly ako flexibilná úspora miesta

Skladacie stoly sú stohovateľné až do počtu 15 kusov. Sú charakteristické skladacími nohami, najčastejšie do tvaru dvojitého T, a robustnou stolovou doskou s jednoduchou údržbou, kde si sami zvolíte rozmer a farebný dekor.

Skladacie stoly sú stabilné

Vďaka aretácii skladacieho mechanizmu sú skladacie stoly v rozloženom stave stabilné a nehrozí samovoľné sklopenie. Podobne je to aj v zloženom stave, kedy pri manipulácii nehrozí samovoľné uvoľnenie a rozloženie sklopených nôh.

Naše skladacie stoly spĺňajú náročné požiadavky na použitie v komerčnom sektore, ako napríklad pre hotely, reštaurácie, verejné sály, zasadacie a seminárne miestnosti.

 
 
 
 
Sk Uvodní text podkategorie kovoé a sklapovací stoly 2

Hľadáte kovové skladacie alebo sklapovaní stoly?

Ak potrebujete vybaviť konferenčné alebo rokovacie sály mobilnými stoly, potom sú tieto stoly určené práve vám.

Sklopné podnože stolov - sklápacie nohy - umožní stôl zložiť a pri uskladňovaní ušetriť miesto. K transportu môžete použiť prepravný vozík z našej ponuky príslušenstva.

Farbu stolového plátu si môžete zvoliť z našej ponuky rovnako ako vhodný rozmer stolového látu. Naše sklápacie stoly pre konferenčné miestnosti je možné vhodne kombinovať s kovovými stoličkami alebo kovovými stoličkami COMBISIT.

Viac o sklápaciach stoloch tu.

 
 

 

---106---