Referencie     Tovar v akcii     

Plastové stoličky

Plastové stoličky do kaviarne alebo reštaurácie?

Plastové stoličky nájdeme nejčastejšie na záhrade alebo na terasách. Ale nové materiály ponúka širšie možnosti použitia. Nové polykarbonátové materiály umožňujú výrobu zaujímavých a moderných plastových stoličiek. Môžeme ich nájsť ako stoličky do rokovacích sál, čakární alebo stoličky do kantíny. Náramne sa hodí do priestorov pre verejné stravovábní alebo Jedálný. Samozrejme ponúkame aj zľavové akcie na plastové stoličky.

 
 
 
 

Plastové stoličky

Pre plastové stoličky by malo platiť, že sú farebné, ľahké, ľahko sa udržujú a zároveň sú dostatočne pevné.

Ponúkame praktické plastové stoličky v modernom dizajne a mnohých farbách.

Gastronabytok24.sk ponúka plastové stoličky ktorých konštrukcia je buď celá z plastu (sú celoplastové), alebo sa jedná o kombináciu plastu a kovového rámu (najčastejšie nohy stoličky). Nohy stoličky bývajú tvorené hliníkovou rúrkou s povrchovou úpravou. Plastové stoličky je možné používať v interiéri aj exteriéri. Materiál pre plastové stoličky je vysoko kvalitný a odoláva vonkajším podmienkam. Naše plastové stoličky boli už mnohokrát preverené v ťažkých podmienkach pri používaní v rokovacích sálach, bistrách, bufetoch alebo ako vonkajšie a záhradné stoličky.

Tieto plastové stoličky sa dajú výborne kombinovať s produktmi ako kovové bistro stoly alebo sklapovacie konferenčné stoly.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---103---