Referencie     Tovar v akcii     

Podnože pre vonkajšie použitie

Podnože pre vonkajšie použitie sú určené tam, kde nie je možnosť schovávať stoly každý deň, aby boli chránené pred poveternostnými vplyvmi. Vonkajšie stolové podnože sú většinou vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Tieto záhradné stolové podnože nájdete prehľadne usporiadané v našej ponuke. Sami si vyberiete požadovaný tvar a rozmer.

 
SK Uvodní text podkategorie podnože pro venkovní použití 2

Záhradné stolové podnože a ich vlastnosti  

Záhradné stolové podnože sú primárne určené pre použitie na vonkajších predzáhradkách, hotelových terasách alebo v domácnostiach, ako záhradný exteriérový nábytok. Dobre znáša poveternostné podmienky. Sú ideálne pre použitie ako vonkajšie záhradné stoly.Ponúkame je v prodedení ako nerezové stoly, liatinové stoly, hliníkové alebo kovové záhradné stoly.

Pre vonkajšie použitie odporúčame kombináciu so stolovou doskou pre vonkajšie použitie. Tieto vonkajšie stolové pláty a dosky odolávajú poveternostným vplyvom a sú predurčené pre vonkajšie priestory.

Odporúčame tiež pozorne študovať maximálny prípustný rozmer stolové dosky aby bola zaručená stabilita celého stola. Naše stolové podnože môžete použiť aj ako nohy pod barový stôl alebo barový predel.

 

Navštívte našu kategóriu stolové dosky a pláty pre vonkajšie použitie a vyberte si vhodnú stolovú dosku pre kompletáciu so stolovou podnožou. Alebo navštívte kategóriu záhradné stoly, kde sme pre Vás pripravili najčastejšie objednávané typy záhradných stolov.

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---70---