Referencie     Tovar v akcii     

Reštauračné boxy CORIS

Reštauračné boxy CORIS možno modulárne zostavovať do ľubovoľných tvarov

Reštauračné lavica CORIS je modulárny systém tvorený samostatnými elementmi šírky 50 alebo 100 cm. Tieto lavice sa vyrábajú v niekoľkých výškach a všetky výšky aj šírky možno navzájom kombinovať.

 
 
 
 
SK Uvodní text podkategorie sedacé lavice CORIS-1

Lavice do reštaurácie CORIS majú ergonomicky tvarovanú opierku vyrábanú v niekoľkých výškach a sú preto veľmi pohodlné a dajú sa ľubovoľne kombinovať. Pre svoju konštrukciu sú veľmi stabilné a sú určené najmä pre použitie v gastronómii. Svoje uplatnenie nájdu ako reštauračný alebo jedálenské rohové lavice. Primárne sú diely určené na montáž na stenu. Po dohode s odbytovým oddelením možno konštrukciu upraviť a môžete jednotlivé diely použiť ako samostatne stojace reštauračný lavice (zo zadnej strany doska), alebo vytvárať reštauračné boxy.

Jednotlivé diely vyrábame v moduloch 50 a 100 cm, rohový diel je cca 80x80 cm. Tieto reštauračné sedacie lavice ponúkame v niekoľkých výškach.

Ako najvhodnejší poťahové látky doporučejeme textilné koženky z našej ponuky. Na prianie je možné tieto sedacie lavice vyrobiť aj v dvojfarebnom prevedení alebo v atypických šírkach. Opýtajte sa na možnosť individuálnej úpravy!

Tieto sedacie lavice odporúčame kombinovať s našimi bistro stolami a čalúnenou stoličkou z kategórie čalúnené a drevené stoličky.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---80---