Referencie     Tovar v akcii     

Reštauračné lavice a boxy

Reštauračné lavice presne podľa Vašich predstáv

Lavice do reštaurácie si sami vyrábame. Presne podľa Vašich požiadaviek na rozmery alebo farebné kombinácie. Naše čalúnené lavice uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Na všetky lavice poskytujeme záruku 4 roky na konštrukčnú pevnosť. Odolné poťahové koženky alebo látky zvýši životnosť lavice. Naše čalúnené lavice priamo od výrobcu sú určené pre profesionálnu gastronómiu.
Ak si neviete rady s výberom čalúnené lavice, opýtajte sa našich konštruktérov na prednosti jednotlivých modelov. Oceníte výhodu spolupráce priamo s výrobcom. Zároveň Vám navrhnú najlepší spôsob využitia priestoru. Pomoc si vyžiadajte na odbytovom oddelení.

 
 
 
 
Sk Uvodní text kategorie sedací lavice a boxy -1

Lavice do reštaurácie OLBIA vyrábame v dvoch výškach a môžete si zvoliť poťahovú látku z našej širokej ponuky. Odporúčame najmä odolné koženky alebo látky so zvýšenou odolnosťou. Jednotlivé moduly majú samostatný sokel, ktorý si môžete tiež objednať v rôznych farbách. Lavice OLBIA sú vďaka integrovaným oceľovým prožinám veľmi pohodlné.

Ako stôl k týmto čalúneným laviciam odporúčame kombináciu kovových stolových podnoží a stolových plátov z našej ponuky. Sami si tak môžete zostaviť práve taký stôl. aký presne vyhovuje vašim zámerom.

 
Sk Uvodní text kategorie sedací lavice a boxy -2

Sedacie reštauračné lavice LUKA sú koncipované ako salostatně stojace moduly, ktoré sú čalúnené aj zo zadnej strany. Sú vhodné na umiestnenie k stene a môžeme ponúknuť výrobu ako atypických rozmerov, tak i kombináciu poťahových látok.

Tieto sedacie lavice odporúčame kombinovať s našimi bistro stolami a čalúnenou stoličkou z kategórie čalúnené a drevené stoličky.

 
Úvodný text podkategórie reštauračné lavice DOMINO -2

Reštauračné lavice DOMINO s možnosťou individualizácie

Reštauračné lavice DOMONO sú robustné a konštrukčne pevné čalúnené lavice do reštaurácie s možnosťou individualizácie opierdlovej časti. Kombinácia masívneho buku a DT dosiek spojených dômyselnou konštrukciou prepožičiavajú tejto lavici konštrukčnú pevnosť dovoľujúcu nasadenie do náročných prevádzok. Sedák a operadlo je opatrené kvalitnou sedákovou studenou penou garantujúcou vysoký sedací komfort. Originálne konštrukčné riešenie operadla umožňuje v operadlovej časti vytvárať ľubovoľné dekoračné obrazce nielen čo do tvaru, ale aj čo do farebného riešenia s použitím množstva poťahových látok. Reštauračné lavice DOMINO sú určené na použitie nielen pre reštaurácie ale všeobecne pre profesionálnu gastronómiu. S možnosťami členenia a delenia operadla Vám radi pomôžu naši pracovníci odbytového oddelenia.

 
Sk Uvodní text kategorie restaurační lavice -3

Reštauračné sedacie čalúnené lavice MILANO spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky pre použitie v reštaurácii, recepcii, pre čakárne alebo lobby miestnosti. Ľubovoľnú kombináciou z nej urobíte potrebné rohovú sedaciu lavicu, nekonečnú radovú lavici alebo s použitím prepážok aj oddeľovací reštauračné boxy. Naše lavice MILANO vyrábame v niekoľkých šírkach a môžete si zvoliť poťahovú látku z našej širokej ponuky. Výhodou tohto systému je jeho univerzálnosť. Môže byť umiestnený ako chrbtom k stene, tak aj systémom chrbát na chrbát. Jednotlivé lementy sme schopní vyrábať aj v atypických šírkach.

 
Uvodni text kategórie Reštauračné lavice a boxy FARO Dublino -3

Reštauračné bistro lavice FARO Dublin sú špeciálne vyvinuté odolné lavice, ktoré nezaberajú veľa miesta a pritom poskytujú vysoký sedací komfort. Špeciálne určené pre bistrá, kaviarne a vinotéky nielen pre príležitostné krátke posedenie.

Lavica sa vyznačujú kompaktnými rozmermi, tým šetrí miesto v prevádzkei. Napriek tomu ponúka vysoký sadací komfort.

Jedná sa o kvalitné reštauračné lavice navrhnuté tak, aby odolávali náročnému provozu v bistrách, reštauráciách alebo prevádzkach typu fast food.

 
Sk Uvodni text kategorie restauracni lavice a boxy TRENTO -4

Reštauračné lavice TRENTO sú ďalším produktom, ktorým sa snažíme ponúknuť našim zákazníkom možnosť, ako si zariadiť interiér svojej reštaurácie nevšedným, ale 100% funkčným nábytkom. Čalúnené lavice TRENTO sú modulárne vo všetkých smeroch. Jednotlivé elementy si môžete zostavovať podľa ľubovôle. Na želanie Vám môžeme upraviť ako šírku modulu, tak aj výšku. Zaujímavou možnosťou je, že diely jednotlivých elementov môžeme čalounit každý v inej farbe. Naše čalúnené lavice TRENTO do reštaurácie odporúčame kombinovať a dopĺňať o lounge konferenčné stolíky z našej ponuky.

 
Uvodni text kategorie restauracni lavice a boxy CORTINA -5

Čalúnené lavice CORTINA predstavujú ďalší modelový rad z našej širokej ponuky. Vyznačujú sa pohodlným čalúnením s výrazným členením v operadlovej časti. Tieto čalúnené lavice možno objednávať v rôznych farebných prevedeniach. Ponúkame tiež dvojfarebné prevedenie čalúnenia a farbu morenia drevených nôh si sami zvolíte podľa aktuálnej ponuky. Tieto čalúnené lavice CORTINA Vás osloví pomerom výkon cena.

 
Úvodný text kategórie Reštauračné lavice a boxy MADERA -6

Čalúnené lavice MADERA sa vyznačujú jednoduchými priamočiarymi líniami a širokou škálou kombinačných možností.

Lavice Madera majú odolnú konštrukciu, kvalitné čalúnenie a cenovo veľmi zaujímavé. Môžete voliť z rôznych kombinačných možností a celkvé rozmery radi prispôsobíme aktuálnym požiadavkám. Možno bez preháňania povedať, že lavice MADERA nie sú len reštauračné lavice, ale aj jedálenské lavice alebo modulárne lavica s mnohými prednosťami, ktoré uvítate v profesionálnej gastronómii.

 
Môžete si vyberať z nasledovných variantov:
  • drevené nohy v mnohých farbách morenia
  • drevené nohy v kombinácii s nehrdzavejúcim olemovaním
  • nohy z nehrdzavejúcej ocele
  • sokel ako podstavec v mnohých farebných dekoroch

Samozrejmosťou je široký výber poťahových látok od textilných koženiek, cez odolné textilné materiály po pravú kožu. Zaujímavá je tiež ponúkaná farebná škála vo všetkých kategóriách.

 
Uvodni text kategórie reštauračných lavice PUB -7

Drevené reštauračný lavice PUB z masívneho buku

Drevené lavice PUB sú odolné reštauračné lavice vyrobené z masívneho bukového dreva. Jednostlivé moduly možno ľahko spájať do radu a vytvárať zostavy presne podľa potreby. Vďaka ergonomicky prehnutému operadlu je dosiahnuté vysokého sedacieho komfortu. Predná hrana sedadla je zaguľatená, operadlové lamelky sú zapustené v operadle a rozmery sedadla a operadla opmimalizované pre vysoký sedací komfort a zároveň pre úsporu miesta.

Jedná sa teda o klasické reštauračné drevené lavice do pivnice, pubu, pivoték alebo obľúbených krčiem. K laviciam ponúkame stoličky a stoly v rovnakom dizajne. Ich vzájomnou kombináciou docielite nezameniteľného vzhľadu interiéru, navodzujúci pocit starých obľúbených krčmičiek.

Reštauračné drevené lavice PUB môžete kombinovať so stolmi PUB a dosky stolov opatriť napríklad logen prevádzkarne, pivovaru alebo motívom podľa charakteru prevádzky.

 
čalúnené sedačyk DIVAN -8

Čalúnené sedačky DIVAN Lounge

Lounge čalúnené sedačky DIVAN sú modulárne sedačky určené pre individuálnemu spájanie do zaujímavých zostáv. Sedačky DIVAN sa vyznačujú vysokým sedacím komfortom, takmer neobmedzenou modularitou a flexibilitou. Integrované oceľové pružiny v sedáku garantujú vysoký sedacej komfort.

Dĺžka sedadla, výška operadla a najmä sklon operadla predurčujú tieto sedačky pre použitie všade tam, kde chcete vytvoriť príjemné, neformálne a pritom reprezentatívny prostredia. Sedačky DIVAN Lounge sú remeselne veľmi dobre spracované a svojím vzhľadom sa hodia do reprezentatívnych priestorov.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---79---