Referencie     Tovar v akcii     

Reštauračné lavice TRENTO

Čalúnené lavice do reštaurácie TRENTO sú 100% modulárne

Reštauračné čalúnené lavice TRENTO lákajú svojou modularitou, funkcionalitou a remeselným spracovaním. Vďaka variabilite a možnosti upraviť jednotlivé moduly čalúnené lavice, môžete vytvárať nekonečné zostavy a optimálne využiť priestor reštaurácie alebo bistra. Moduly sú pevne spojené a tvoria kompaktný čalúnené lavice. Dômyselný systém spojenia umožňuje zostaviť lavice ako reštauračný boxy. Môžete vytvoriť nekonečné tvary vrátane vonkajších rohov. Čalúnené lavice TRENTO sú určené predovšetkým do reštaurácie, bistra alebo prevádzok tapu Fast Food. Lavice sú určené pre profesionálnu gastronómiu.

 
 
 
 

Modulárne čalúnené sedacie rohové lavice TRENTO

Reštauračné lavice TRENTO sú logickým pokračovaním obľúbenej série sedacích lavíc CORIS. Pri konštrukcii a vývoji novej designovej rady TRENTO sme vzani do úvahy pripomienky a požiadavky mnohých zákazníkov a sedacie lavice TRENTO sme navrhli tak, aby boli nielen pohodlné, dizajnovo zaujímavé, ale hlavne 100% modulárne. Čalúnené reštauračné lavice alebo sedacie boxy TRENTO je teraz možné upravovať ako dĺžkovo, výškovo, tak aj farebne. Samozrejmosťou ostáva robustná konštrukcia, kvalitné ručné spracovanie, sedaci komfort zaisťuje ergonomické riešenie opierky z dvoch častí a výhodou zostáva aj možnosť farebných kombinácií jednotlivých čalúnených častí.

Jednotlivé elementy sa vyrábajú v základných rozmeroch dĺžky 50 a 100 cm. Základná výška je 85 cm a pridávaním ďalších čalúnených elementov ju možné zvyšovať o 25 cm, teda na výšku 110 alebo 135 cm.

Čalúnené lavice TRENTO ponúkame aj ako čalúnené barové lavice.

Vďaka vysokej modularite a ľahkému spájaniu, je možné čalúnené barové lavice zostavovať do ľubovoľných tvarov a farebne takmer neobmedzene kombinovať.

Čalouněné barové lavice sestavy.

 

Sedací čalouněné lavice TRENTO jsou 100% modulární!

Díky unikátní vlastní konstrukci lze naše čalouněné sedací lavice výškově i délkově upravovat. Vždy navrhneme takové řešení, které maximálně využije volný prostor ve vaší restauraci a vy získáte optimální počet míst pro hosty. Jednotlivé čalouěné plochy lze vyrobit každou v jiné barvě. Tato možnost otevírá další způsob, jak vybavit interiér vaší provozovny originálním nábytkem a zpříjemnit prostředí pro vaše hosty. Naše restaurační čalouněné lavice TRENTO jsou beze zbytku 100% modulární!

Čalouněné lavice TRENTO

Restaurační lavice TRENTO se safari designem

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---920---