Referencie     Tovar v akcii     

Sedacie lavice MILANO

Modulárne sedacie lavice Milano predstavujú ideálne riešenie pre veľké i malé priestory

Modulárne čalúnené reštauračné sedacie lavice MILANO ponúkajú ideálne riešenie všade tam, kde je kladený dôraz na variabilitu, jednotný dizajn, účelnosť a hlavne cenu. Naše lavice predstavujú solídny štandard a ponúkajú kvalitný sedací komfort. Modulárne sedacie čalúnené lavice Milano sú vhodné ako pre použitie do reštaurácie, diskotéky, koktail klubu, tak napríklad aj do recepcií, čakární alebo predsálí.

Novo sme tieto sedacie lavice opatrili možnosťou zvoliť si nohy z nehrdzavejúcej ocele.

 
 
 
 

Naše sedacie čalúnené lavice je možné ľubovoľne zostavovať a dosiahnuť tak ideálneho využitia priestoru vo vašej prevádzke. Určite ich môžete použiť buď ako nekonečné zostavy lavíc pozdĺž stien, alebo ako reštauračné boxy. Ak ich využijete ako sedaciu rohové lavice, potom oceníte sedacie výšku 47 cm a môžete ich použiť ako jedálenský lavice. Potom odporúčame kombinovať s našimi kovovými bistro stolami alebo lounge stolíkami.

 
SK Uvodní text podkategorie sedací lavice MILANO -2
 

Naše lavice MILANO možno využiť aj ako modulárny systém čalúnených lavíc pre reštaurácie. Pomocou odnímateľných lakťových opierok možno nekonečnú sedacej lavici modulárne prispôsobiť požadovanému tvaru a rozmeru. Môžete tak vytvoriť príjemnú atmosféru pre Vašich hostí. Veľkosť a rozmer oddeľovacích podperok možno individuálne upraviť až do rozmeru oddeľovací vysoké a hlboké stěny.

 
Sk Uvodní text podkategorie sedací lavice MILANO -4
 

Naše čalúnené sedacie lavice sú nielen modulárne čo do rozmerov, ale aj čo do možnosti použitia poťahových látok. Ak si nevyberiete zo štandardnej ponuky uvedenej u každého elementu, môžete si vybrať z našej kolekcie poťahových látok s odbytovým oddeleniam si dohodnúť individuálne prevedenie.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---917---