Referencie     Tovar v akcii     

Stoličky a kreslá

Ponúkame široký sortiment výrobkov v ketegori nábytok pre reštaurácie a gastro zariadení. Hľadáte stoličky pre reštaurácie, drevené reštauračné stoličky, kovové stoličky do jedacích sál, konferenčné nábytok, plastové stoličky, záhradné stoličky alebo bantekový nábytok? Kliknite na obrázok pre pokračovanie v požadovanej kategórii.

 
 
 
 

Stoličky, kreslá, bistro stoličky a stoličky pre reštaurácie

Gastronabytok24.sk ponúka široký výber stoličiek a kresiel, kovových alebo bistro stoličiek a stoličiek pre reštaurácie, hotely, obchody, firmy alebo verejné inštitúcie. Dizajn, funkčnosť, sedacie komfort, pohodlie a odolnosť stoličiek pre reštaurácie bola preverená pri komerčnom využití. Podobne boli preverené aj kovové stoličky, bistro stoličky alebo čalúnené jedálenské stoličky. Tieto stoličky, polokreslo a kovové stoličky s podrúčkami alebo s možnosťou stohovania sú ideálne pre použitie ako stoličky pre reštaurácie.

Vyberte si svoje obľúbené drevené stoličky alebo kovové bistro stoličky

Široká ponuka modelov, dizajnu, farieb morenia a poťahových látok umožňuje vytvárať štýlové interiéry podľa individuálnych predstáv. Stoličky pre reštaurácie, bistro stoličky a stoličky pre komerčné využitie často vytvára dizajnové koncepty s barovými stoličkami a sedacími lavicami. Naše stoličky pre reštaurácie sú buď drevené alebo kovové, čalúnené a to iba sedák alebo aj opierka. Pre skutočných labužníkov ponúkame ohýbané stoličky z ohýbaného bukového masívneho dreva.

  • Drevené čalúnené stoličky - sú vhodné nielen ako stoličky pre reštaurácie, použiť ich môžete aj do čakární alebo do rokovacích miestností. Presvedčí Vás svojím komfortom sedenia, ktorý je garantovaný použitou kvalitnou penou v sedákové kvalite, ale aj dostatočným ergonomickým prehnutím opierky. Svojim spracovaním sa jedná o pravé stoličky pre reštaurácie
  • Čalúnené kreslá do reštaurácie-čalúnené kreslá kresielka sú vyrábané so sedacou výškou cca 48 cm, teda ako klasická stolička. Sú vhodné pre reštaurácie, kaviarne, bistrá alebo cukrárne. Čalúnené kreslá vyrábame v mnohabarevných prevedeniach ich konštrukcia je prispôsobená do záťažových priestorov 
  • Kovové bistro stoličky - tieto stoličky by mali byť odolné, praktické a štýlové. Práve také naše kovové bistro stoličky sú. Vynikajú jednoduchou údržbou cez jednoduchú konštrukciu jsdou veľmi stabilný.
  • Banketové stoličky - odolné, čalúnené, páčivé a praktické s možnosťou stohovania. Práve také sú naše kovové stoličky pre catering a bankety. U týchto stoličiek kladieme dôraz na stabilitu a pohodlie. Tieto cateringové a banketové stoličky sa stali nepostrádateľným pomocníkom v modernej gastronómii. 
  • Plastové stoličky - praktické plastové stoličky v modernom dizajne sa hlavne dobre a jednoducho udržujú. Hlavnou prednosťou je možnosť stohovania. Plastové stoličky je možné použiť aj ako vonkajšie stoličky!
  • Vonkajšie záhradné stoličky - záhradné vonkajšie stoličky sú vyrobené väčšinou z hliníkovej kostry a sú pletené umelým materiálom, najčastejšie umelým ratanom. Dobre odolávajú poveternostným vplyvom a ich údržba nie je nijako náročná. 

Všetky nami ponúkané stoličky sú vyrobené v kvalite určené pre gastronomické prevádzky a hodí sa do záťažových priestorov. Nezanedbateľnou výhodou je pomer kvalita/cena.

 

Stoličky nielen pre reštaurácie

Snažíme sa ponúknuť ucelený prehľad drevených čalúnených stoličiek. Určite ich môžete použiť nielen do reštaurácie, ale aj do jedálne alebo bistra. Naše drevené čalúnené stoličky môžete doplniť napríklad o drevené stoly do reštaurácie.

Určite vás zaujmú naše čalúnené kreslá so sedacou výškou ako jedálenské stoličky. Môžete ich použiť ako jedálenský stoličky alebo do kaviarne ako pohodlné lounge kresla. V tomto prípade odporúčame kombinovať s konferenčnými lounge stoly.

Kovové stoličky sú ideálne pre bistrá, fast food alebo kantíny. Tu odporúčame doplniť o kovové bistro stoly. Ak použijete naše kovové stoličky ako konferenčné alebo banketové stoličky, určite ocenítekovové sklápacie stoly do konferenčných miestností a sál.

 
 

 

---42---