Referencie     Tovar v akcii     

Stolové dosky a pláty

Stolové pláty a dosky nielen pre reštaurácie alebo stolové podnože. Stolové pláty a dosky ponúkame v rôznych materiáloch a tvaroch. Guľaté stolovej dosky alebo hranaté pláty k stolom dodáme ako laminované, umakartové, dyhované alebo z masívneho dreva. Ponúkame aj dosky vo farbách EGGER, KRONOSPAN, PFLEIDERER, atp. Rôzne rozmery dosiek sú samozrejmosťou. Zaujímavý výber ponúka kategória stolovej dosky a pláty pre vonkajšie použitie, ako sú dosky typu Werzalit, Topalit, nerezové povrchy alebo prírodné žula. Ponúkame tiež sklenené stoly a stolové dosky.

 
 
 
 

Stolové pláty a dosky pre vnútorné i vonkajšie použitie

Gastronabytok24.sk ponúka špičkové stolové pláty a dosky pre vnútorné i vonkajšie použitie

Stolové dosky a pláty by mali dobre vyzerať a mali by mať praktické vlastnosti, ideálny stav je zlúčenie oboch týchto predností. Doplnením o vhodné stolové podnože alebo barové stolové podnože vzniknú napr. kovové bisto stoly, reštauračné stoly alebo kovové barové stoly, pri ktorých sa budú hostia cítiť príjemne. Gastronábytek24 ponúka široký výber stolových plátov v rôznych tvaroch, rozmeroch, farbách morenie ako vonkajších tak aj pre vnútorné použitie.

Stolové dosky pre vnútorné použitie:

  • Ľahkú údržbu a priaznivú cenu ponúka stolovej dosky laminované s dekorom, ktoré ponúkame rôznych šírkach
  • Moderný dizajn ponúka kompaktné HPL lisované dosky 
  • Tradičný vzhľad zaručí bukové masívne dosky alebo stolovej dosky dyhované 
  • Pre zdôraznenie interiéru alebo pre špecifické použitie ponúkame sklenené dosky k stolu

Stolové dosky pre vonkajšie použitie:

  • Topalitové dosky, ktoré ponúkame v mnohých moderných dezénoch a rozmeroch, sa vyznačujú predovšetkým dlhou životnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, rozmerovou stálosťou a odolávajú UV žiareniu
  • Nerezové stolovej dosky majú MDF jadro a povrch je potiahnutie jemnou nerezovou fóliou 
  • Teakové pláty pochádzajú výrobných fariem

Pre zabezpečenie stability stola je nutné dodržiavať maximálne rozmerové obmedzenia, ktoré uvádzame pri každej stolové podnože. Pre vonkajšie použitie je nutné pozorne študovať odporúčania, kde sa uvádza, či je stolový plát vodeodolný, alebo vodoodpudivý. Naše záhradné stolovej dosky pre vonkajšie použitie odolávajú poveternostným vplyvom, dobre znáša zvýšenú teplotu a ponúkajú nadčasový dizajn a prirodzený vzhľad.

Viac o stolových doskách tu.

 
 

 

---71---