Referencie     Tovar v akcii     

Stolové dosky masívne drevo

V tejto kategórii nájdete stolovej dosky s dyhovaným povrchom, alebo dosky z masívu. Oba typy stolových dosiek sú vhodné pre individuálnu montáž na naše stolové podnože. Sú určené pre použitie v reštauráciách, bistrách, kaviarňach alebo baroch. Masívne stolové dosky sú vyrobené prevažne z bukového masívneho dreva a dyhované stolové dosky z bukovej dyhy na nosnej doske.

 
 
 
 

Využite možnosti byť originálny a doplňte si naše stolové dosky z masívneho dreva logom prevádzkarne

Na väčšinu stolových dosiek z masívneho dreva z našej ponuky si môžete nechať vypáliť laseren logo prevádzkarne alebo akýkoľvek iný obrázok. Túto možnosť ponúkame najmä na dosky stola z materiálu masívny buk alebo masívne dub. Tieto dosky ponúkame v niekoľkých tloušťách materiáli a prevedenie hrany stola. Spýtajte sa na túto možnosť pracovníkov z nášho odbytového oddelenia.

Logo provozovny vypálené laserem do desky stolu


 

Masívne stolové dosky

Stolové dosky z masívneho dreva zhodnotí interiér vašej reštaurácie a prepožičia jej osobitý vzhľad. Jedná sa o zlepované lišty z masívneho dreva, ktoré vytvoria stolový plát. Takto vyrobený plát vyniká konštrukčnou pevnosťou a dokonalým povrchom (bez nadbytočných defektov typických pre masívne drevo).

Naše masívne stolové dosky sú 30 mm hrubé, morené do farby podľa ponuky a lakované transparetním lakom so zvýšenou odolnosťou proti poškrádání.

Prosím berte do úvahy, že sa jedná prírodný materiál a kladie preto zvýšené nároky na ošetrovanie a zaobchádzanie s povrchom. Prečítajte si tiež Ako sa starať o výrobky.

TIP! Prirodzenou vlastnosťou masívneho dreva je, že mení tvar v závislosti na prostredí a vlhkosti. Môže sa stať, že sa masívne stolové dosky mierne prehnú. Toto je prirodzená vlastnosť dreva. Preto ponúkame za príplatok možnosť vystužiť masívne stolové dosky zo spodnej strany oceľovými profilmi. Viac sa dozviete tu.

Ak očakávate naozaj silný prevádzku a ťažké podmienky, zvážte prosím možnosť voľby laminované dosky z našej ponuky.

Viac o stolových doskách tu.

 

Dyhované stolové dosky

Stolové dosky s dyhou na povrchu majú celkovú hrúbku 30 mm a povrchová dyha býva priemernej sily 0,9 mm. Celé stolové dosky sú morené do farby podľa výberu (najčastejšie zhodné s farbou stoličiek alebo okolitého interiéru) a lakované transparentným lakom kvality Antiscratch.

Základ dyhované stolové dosky je MDF plát, frézovaný do zaobleného profilu na hranách, morený do rovnakej farby ako povrch a lakovaný transparetním lakom. Rozmer pre stolový plát si môžete zvoliť z našej ponuky. Keďže sa jedná a MDF materiál, môže nastať situácia, že farba na hrane presne nezodpovedá farbe plátu. To je technologická záležitosť a nemožno ju ovplyvniť. Na želanie možno hranu opatriť aj dyhou, toto je nutné osobne dohodnúť s naším odbytovým oddelením.

Upozorňujeme, že sa jedná o dýhovaný povrch stolového plátu (prírodný materiál) a je teda náročnejšie na uržbu.

 
 

 

---711---