Referencie     Tovar v akcii     

Stolové dosky pre vonkajšie použitie

Pre vonkajšie použitie (na nezastrešenom priestoru) musí stolovej dosky spĺňať určité parametre. Sú vystavené neustálemu pôsobeniu slnka, vody a vzdušnej vlhkosti. Nezanedbateľnú úlohu hrá pôsobenie UV zaženie a teplotné výkyvy.

 

Dosky pre vonkajšie použitie

Vonkajšie stolové pláty sú konštruované tak, že odolávajú dlhodobo poveternostným podmienkam a nemusíte ich preto každý deň upratovať na zastrešenú plochu. Použitým materiálom je väčšinou lisonavá živice s prímesou prírodných alebo umelých materiálov. Najčastejšie používané typy dosiek sú pláty Werzalit, alebo Topalit stolové dosky. Naše stolové vonkajšie dosky odporúčame kombinovať s výrobkami z kategórie kovové stolové podnože pre vonkajšie použitie.

V ponuke nájdete tiež vonkajšie stolové pláty z Teakového dreva. Samostatne ponúkame vonkajšie stolové pláty s nerezovým povrchom INOX.

 
 
 
 

Stolové dosky pre vonkajšie použitie

Požiadavky na záhradné stolové dosky pre vonkajšie použitie sú náročnejšie ako na dosky pre vnútorné použitie. Stolové dosky musí odolávať poveternostným vplyvom, výkyvom počasia, vzdušné a priame vlhkosti atp.

Preto ponúkame záhradné stolové pláty, ktoré odolné všetkým týmto podmienkam a sú vyrobené v kvalite pre gastronómiu.

  • Topalitové dosky, ktoré ponúkame v mnohých moderných dezénoch a rozmeroch, sa vyznačujú predovšetkým dlhou životnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, rozmerovou stálosťou a odolávajú UV žiareniu
  • Nerezové stolové dosky majú MDF jadro a povrch je potiahnutie jemnou nerezovou fóliou
  • Teakové pláty pochádzajú výrobných fariem 

Pre zabezpečenie stability stola je nutné dodržiavať maximálne rozmerové obmedzenia, ktoré uvádzame pri každej stolové podnože.

Pre vonkajšie použitie je nutné pozorne študovať odporúčania, kde sa uvádza, či je stolový plát vodeodolný, alebo vodoodpudivý. Naše záhradné stolové dosky pre vonkajšie použitie odolávajú poveternostným vplyvom, dobre znášajú zvýšenú teplotu a ponúkajú nadčasový dizajn a prirodzený vzhľad.

TIP!!! Pre výrazné zdôraznenie interiérového riešenia môžete použiť naše vonkajšie stolové dosky aj vo vnútorných priestoroch interéri. Viac o stolových doskách tu.

 
 

 

---710---