Referencie     Tovar v akcii     

Stolové dosky s dekorom

Laminátové a laminované stolové pláty a dosky slúžia pre montáž na stolové podnože a nohy. Stolové dosky s laminovaným povrchom majú vysokú odolnosť a sú vhodné pre použitie v profesionálnej gastronómii. Dosky s laminátovým povrchom sú enormne odolné a odporúčame do extrémne namáhaných priestorov a prevádzok.

 
 
 
 

Stolové pláty pre vnútorné použitie

Obchodný portál Gatronabytok24.sk ponúka stolové dosky v rôznych rozmeroch, tvaroch, hrúbkach v rôznych farbách a materiáloch pre gastronomické prevádzky.

Stolové pláty pre reštaurácie a hotely

Ponúkaný sortiment stolových plátov bol vybraný s ohľadom, že budú používané v komerčných prevádzkach. Laminované a laminátové stolové pláty sú dobre odolávajú mechanickému opotrebovaniu a sú odolné proti poškriabaniu. Odolávajú UV žiareniu a sú veľmi trvanlivé. Preto sú vhodné pre náročné prevádzky ako bistrá, bufety, herne alebo závodné stravovanie.

Laminované stolové dosky a pláty ponúkame v rovnakých farebných prevedeniach ako väčšina drevených stoličiek. Môžete ich preto ľubovoľne kombinovať a vytvárať interiér svojom reštaurácie podľa vlastných predstáv a takmer bez obmedzenia.

Viac o stolových doskách tu.

 
SK Uvodní text podkategorie stolové desky s dekorem -2

Laminované stolové dosky do záťažových prevádzok.

Do záťažových prevádzok odporúčame svojim zákazníkom práve tieto laminované stolové dosky a pláty. Tieto dosky majú povrch krytý odolným laminom a výborne odolávajú vlhkosti, poškriabaniu alebo mechanickej záťaži. Ponúkame je v mnohých farebných a rozmerových variantoch. Stolové dosky okrúhle, hranaté, všetky majú 2 mm ABS hranu a najčastejšou dodávateľ základného materiálu je fa EGGER.

Naše stolové dosky si môžete objednať v základnej hrúbke 18mm alebo s nadstavenou hranou 25 mm a 36 mm. Všetky dosky k stolom majú vonkajšie 2 mm ABS hranu vo farbe povrchového dekoru.

Tieto dosky k stolom sa výborne hodia ku kombinácii so stolovými podnožami z našej ponuky. Vyberte si stolové podnože a zostavte si vlastný stôl na centrálnej nohe. Alebo navštívte našu kategóriu kovové stoly a bistro stoly, kde sme pre vás už nachystali najčastejšie požadované zostavy kovových stolov.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---712---