Referencie     Tovar v akcii     

Stolové dosky sklenené

Sklenené stolovej dosky na stôl a konferenčné stoly

Naše stolové sklenené dosky sú vyrobené z bezpečnostného skla. Sila dosky je 10 mm a majú zabrúsené hrany a môžete si ich objednať v rôznych prevedeniach. V našej ponuke nájdete sklenené dosky na stôl so satinovaným (pieskovaným) povrchom, dosky z číreho skla alebo sklenené dosky s prefarbeným povrchom. Naše stolovej dosky stola už obsahujú adaptér pre upevnenie na stolové podnože.  

Vysvetlivky značiek u stolových podnoží

Možno montovat skleněnou desku. - týmto symbolom sú označované stolové podnože, ktoré možno kombinovať so sklenenými doskami 

Kombináciou sklenené dosky na stôl a vhodné stolové podnože vznikne moderný a elegantný stôl. Lounge stoly, sklenené bistro stoly a sklenené konferenčné stolíky nájdete v našich kategóriách. Stolové sklenené dosky z našej ponuky sú určené pre použitie v interiéroch.

 
 
 
 

Sklenene stolové dosky ponúkame ako číre transparentné, tak aj ako sklenené stolové dosky prefarbené alebo pieskované (satinované). Všetky stolové dosky sú vyrobené z bezpečnostného 10 mm hrubého skla. Všetky sklenené stolové dosky obsahujú adaptér pre uchytenie na väčšinu našich stolových podnoží s guľatou centrálnou nohou.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---713---