Referencie     Tovar v akcii     

Stolové podnože a nohy

Hľadáte nohy ke stolu alebo kovové stolové podnože?

Ponúkame široký sortiment z kategórie stolové nohy, kovové centrálne nohy a stolové podnože. Sami si vyberte jednotlivé stolové nohy podľa tvaru a použitého materiálu a ľubovoľne ich kombinujte so stolovými doskami z našej kategórie stolovej dosky a pláty. Naše centrálne nohy, nohy k stolu, stolové podnože alebo nohy pod stôl ponúka nekonečné možnosti kombinácií podľa toho, či potrebujete zostaviť stôl do vnútorných alebo vonkajších priestorov. Osobitnú pozornosť venujeme výrobkom z kategórie záhradné stoly a vonkajšie stoly. U nás nájdete tiež lacné záhradné stoly, ak sú označené ako výpredaj.

 
 
 
 

Stolové podnože sú v našej ponuke zastúpené širokým výberom. Stolové podnože priamo od výrobcu za výhodné ceny držíme skladom a sú ihneď k dodaniu. Tieto centrálne nohy (alebo nohy k stolom ako sú často nazývané) sú dodávané v rozmontovanom stave a zákazník si ich musí sám zostaviť. Ich montáž však nie je nijako zložitá.

Naše stolové podnože sú určené pre montáž stolových plátov. Stolové pláty si môžete podľa rozmeru, použitého materiálu alebo farby sami vybrať z našej ponuky a sami si zostavíte požadovaný stôl.

Veľa stolových podnoží je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a preto sa hodí pre vonkajšie použitie na reštauračné predzáhradky.

Viac o stolových nohách.

Viac o kovových nohách k stolu.

 
 

 

---68---