Referencie     Tovar v akcii     

Textilná koženka Antik Look

SK Uvodní text podkategorie Textilní koženka Antik Look1

Textilná koženka Antik Look

Poťahová textilná koženka určená na čalúnenie sedacieho nábytku je odolná, znáša mechanické namáhanie, je trvanlivá, jednoduchá na údržbu a preto je predurčená pre použitie najmä v gastronomických prevádzkach. Ak potrebujete očalúniť aj nábytok, ktorý ste si už predtým kúpili, môžete si túto poťahovú koženku u nás objednať ako metráž.

 
Sk Uvodní text podkategorie Textilní koženka Antik Look2

Textilná koženka v úprave Antik Look (Optik) je vyrobená so zvláštnym povrchom, pripomínajúcim štruktúru Antik optik. Táto povrchová úprava predstavuje súčasný Moni trend a je vhodná najmä na čalúnenie nábytku do lounge priestor, alebo k čalúnenie stoličiek a kresiel.

Upozorňujeme zákazníkov, že minimálne množstvo pre objednanie je 5 bežných metrov pre textilnú koženku a 10 bežných metrov pre poťahovú látku!

 
 
 
 

Spôsoby údržby

Žiadne zvláštne požiadavky na údržbu. Pri znečistení jednoducho umyť vlhkou handričkou. Môže sa použiť aj teplá voda napr s mydlom. Pri väčšom znečistení sa môže použiť aj čistý technický lieh. Po čistení vždy umyť obyčajnou vodou a vysušiť čistou handričkou.

Upozornenie!! Nikdy nepoužívať saponátové a dezinfekčné prostriedky koncentrovanej! Nutné chrániť pred organickými rozpúšťadlami. Odporúčame tiež chrániť povrch pred postriekaním od čaju, kávy, kečupu, červeného vína atp. V prípade postriekania okamžite očistiť povrch vyššie uvedeným spôsobený.

Upozorňujeme na púšťanie farieb nekvalitného denimového oblečenia ako sú montérky, pracovné odevy atď V spojení s potom môžu zanechať neodstrániteľné škvrny!

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---908---