Referencie     Tovar v akcii     

Textilná koženka Eco Soft

Kategórie textilná koženka Eco Soft

Vysoko odolná a rezistentné koženka s jemnou, kožu podobnú, štruktúrou sa hodí vďaka svojim vlastnostiam najmä k čalúnenie sedacieho nábytku. Jají povrch je jemný na dotyk a vďaka slúženie môže ponúknuť veľkú priedušnosť a tým aj vysoký sedací komfort. Preto je vhodná ako poťahová látka nenej na sedacie súpravy. Tieto čalúnnické poťahové látky mabízíme v mnohých farebných odtieňoch.

Túto kvalitnú poťahovú látku, známu tiež ako Eko koža, ponúkame vzhľadom k svojim výnimočným mechanickým vlastnostiam s minimálnym príplatkom. Výšku príplatku nájdete priamo u konkrétneho modelu a je závislý od spotreby látky na daný model.

Poťahovú látku si u nás môžete objednať aj samostatne ako metráž.

Upozorňujeme zákazníkov, že minimálne množstvo pre objednanie je 5 bežných metrov pre textilnú koženku a 10 bežných metrov pre poťahovú látku!

 
 
 
 

Spôsoby údržby

Žiadne zvláštne požiadavky na údržbu. Pri znečistení jednoducho umyť vlhkou handričkou. Môže sa použiť aj teplá voda napr s mydlom. Pri väčšom znečistení sa môže použiť aj čistý technický lieh. Po čistení vždy umyť obyčajnou vodou a vysušiť čistou handričkou.

Upozornenie!! Nikdy nepoužívať saponátové a dezinfekčné prostriedky koncentrovanej! Nutné chrániť pred organickými rozpúšťadlami. Odporúčame tiež chrániť povrch pred postriekaním od čaju, kávy, kečupu, červeného vína atp. V prípade postriekania okamžite očistiť povrch vyššie uvedeným spôsobený.

Upozorňujeme na púšťanie farieb nekvalitného denimového oblečenia ako sú montérky, pracovné odevy atď V spojení s potom môžu zanechať neodstrániteľné škvrny!

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---907---