Referencie     Tovar v akcii     

Textilná koženka so štruktúrovaným povrchom

SK Uvodní text podkategorie Textilní koženka se struktovaným povrchem 1

Poťahová látka Textilná koženka

Textilné koženka ako poťahová látka ponúka široké spektrum možností pre použitie nielen v gastronómii. U tejto poťahové látky vynikajú najmä také vlastnosti, ako je ľahká a jednoduchá údržba, široký sortiment farieb, na prvý pohľad na nerozoznanie od pravej kože a príjemný povrch na dotyk.

 
SK Uvodní text podkategorie Textilní koženka se struktovaným povrchem 2

Textilné koženku ponúkame v niekoľkých kvalitatívnych úrovniach. Najviac používaným typom je koženka so štruktúrovaným povrchom, ďalej ponúkame koženku typu ECO Soft, koženku v štýle Antik Optik alebo koženku pre náročné prevádzky (ide o koženku s antibakteriálnou úpravou, bez FT zmäkčovadiel) ako sú detské prevádzky, priestory v opatrovateľských domoch, atď .

 

Naše textilné koženky sú veľmi kvalitné a za dlhú dobu ich používania na čalúnenie sedacieho nábytku v náročných vysokozáťažových gastro porovozech, sme nezaznamenali žídné negatívne reakcie našich zákazníkov. Táto textilná koženka je pri čaounění našich výrobkov ponúkaná bez príplatkov, v mnohých farebných prevedeniach a môžete si ju zakúpiť samostatne aj ako metráž.

Upozorňujeme zákazníkov, že minimálne množstvo pre objednanie je 5 bežných metrov pre textilnú koženku a 10 bežných metrov pre poťahovú látku!

 
 
 
 

Spôsoby údržby

Žiadne zvláštne požiadavky na údržbu. Pri znečistení jednoducho umyť vlhkou handričkou. Môže sa použiť aj teplá voda napr s mydlom. Pri väčšom znečistení sa môže použiť aj čistý technický lieh. Po čistení vždy umyť obyčajnou vodou a vysušiť čistou handričkou.

Upozornenie!! Nikdy nepoužívať saponátové a dezinfekčné prostriedky koncentrovanej! Nutné chrániť pred organickými rozpúšťadlami. Odporúčame tiež chrániť povrch pred postriekaním od čaju, kávy, kečupu, červeného vína atp. V prípade postriekania okamžite očistiť povrch vyššie uvedeným spôsobený.

Upozorňujeme na púšťanie farieb nekvalitného denimového oblečenia ako sú montérky, pracovné odevy atď V spojení s potom môžu zanechať neodstrániteľné škvrny!

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---906---