Referencie     Tovar v akcii     

Skladacie stoly

Rokovacie skladacie stoly pre konferencie

Skladacie konferenčné stoly sú určené predovšetkým pre konferenčné miestnosti, ale ich skladnosť a jednoduchá manipulácia umožňuje ďalšie využitie ... napríklad ako nábytok do kancelárie, školiacich alebo rokovacích miestností, pre rauty, pre bankety a konferencie alebo ako stoly do rokovacích a návštevných miestností.

Skládací stoly pro konference

Stoly sú vybavené skladacím mechanizmom, ktorý tvorí sklapovacie kovové nohy a aretačné príchytky proti samovoľnému sklopeniu. To umožňuje konferenčné stoly jednoducho zložiť, preniesť, previezť, opäť zložiť a použiť v inej miestnosti. Sklopný mechanizmus u všetkých stolov je veľmi jednoduchý, bezpečný a nevyžaduje zvláštne zaobchádzanie pri manipulácii. Dosky pre sklapovacie stoly sú vyrobené z odolných materiálov. Odolávajú poškriabaniu, oteru a mechanickému poškodeniu. To je veľmi praktické pri častej manipulácii. Sklápacie stoly ponúkame v niekoľkých farbách a rozmeroch. Najčastejšie používaná farba dosky je prírodný buk hrúbky 25 mm. Po dohode s odbytovým oddelením môžeme ponúknuť aj iné farby.

Skladacie stoly ponúkame v rôznych farbách a rozmeroch

Naša ponuka rokovacích konferenčných stolov je veľmi široká. Sami si zvolíte farbu, rozmer a tvar. Najobľúbenejšie rozmery sklápacích stolov je 140 x 70 cm alebo 160 x 80 cm. Ponúkame skladacie stoly aj v iných rozmeroch.

Skládací stoly kovové různé barvy

V ponuke máme aj také rozmery ako 140 x 45 cm, ktoré sú vhodné skôr k rautům a banketom. Objednať si môžete aj nepravidelné tvary stolov (okrúhle konferenčné stoly, polkruhové stoly pre konferenčné miestnosti, rokovacie stoly so šikmými bočnými stranami - trapézové).

Doplnky pre skladacie stoly

Skladacie stoly pre konferencie možno navyše pohodlne spájať do požadovaných tvarov pomocou kovových spojok z našej ponuky. Manipuláciu so zloženými stoly uľahčí vozík na prepravu skladacích stolov taktiež z našej ponuky.

Doplňky pro skládací stoly

Nebojíme sa tvrdiť, že naše skladacie stoly charakterizuje vynikajúci pomer kvalita / cena a sme schopní ponúknuť skoro akýkoľvek rozmer, farbu a prevedenie. Naše kovové skladacie stoly sú určené pre profesionálne použitie.

Vstúpiť do kategórie kovové skladacie stoly.

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5014---