Referencie     Tovar v akcii     

Drevené, jedálenské a reštauračné stoličky

Naše drevené stoličky sú vyrobené výhradne z bukovho masívneho dreva a pri výrobe stoličiek dodržujeme tradičné výrobné postupy. Osvedčená tradičné konštrukcie lepených čapov a dlab garantuje vysokú konštrukčnú pevnosť.

Stoličky, drevené stoličky, stoličky do kuchyne, stoličky z masívneho bukového dreva.

Hovorí sa, kto má stoličky, ten býva. Toto porekadlo je preverené mnohými generáciami a určite platí, že stoličky robia domov. My stoličky nielen predávame, ale aj vyrábame. V našom sortimente nájdete stoličky drevené aj kovové, stoličky čalúnené is dreveným sedákom. Naše stoličky ponúkame aj vo verzii s podrúčkami alebo ako stolička vo verzii polokreslo. Ponúkame stoličky nielen do interiéru, ako sú stoličky jedálenské, stoličky do kuchyne alebo jednoducho stoličky do domácnosti, ale v našej ponuke nájdete tiež stoličky do reštaurácie, stoličky do čakární, stoličky do konferenčných sál a stoličky do záťažových priestorov.

Všetky drevené stoličky, ktoré vyrábame, môžeme ponúknuť v niekoľkých farbách morenia dreva a vo veľkom sortimente poťahových látok. Ak si nevyberiete látku z našej ponuky, môžete si dodať vlastné látku a touto látkou Vám stoličky očalouníme.

Ukážka výrobkov z našej kategórie drevené stoličky.

Dřevěné čalouněné židle

 

Všetky naše stoličky preverené prevádzkou u spokojných zákazníkov a na mnohé z nich ponúkame 4 ročnú záruku od výrobcu na konštrukčnú pevnosť. Naša stolička sa hodí nielen do domácnosti, ale aj do reštaurácie.

Pozrite sa na naše kategórie drevené stoličky

Drevené stoličky odporúčame kombinovať s drevenými stolmi. V oboch prípadoch si môžete sami zvoliť farbu morenie a poťahovú látku. Ako výrobcovia garantujeme rovnakú farbu morenia ako pri drevených stoloch, tak aj u drevených stoličiek.

Čalouněné dřevěné židle   Dřevěné židle 

 

 

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5004---