Referencie     Tovar v akcii     

Stolové dosky

Vyrábame a predávame stolové dosky z rôznych materiálov. Naše stolové dosky sú určené do záťažových priestorov, najmä pre reštaurácie, do kaviarne alebo bistra. Nič nebráni použiť naše stolovej dosky aj v bytovom interiéri.

Vyberte si materiál pre stolové dosky podľa svojich predstáv. Základné delenie stolových dosiek je podľa použitého materiálu a podľa požadovaného tvaru. Podľa materiálu môžeme stolovej dosky ďalej deliť na vnútorné alebo vonkajšie použitie. Dosky pre vnútorné použitie plní hlavne estetickú úlohu a zároveň musí byť funkčné a spĺňať prevádzkové požiadavky. Naopak dosky pre vonkajšie použitie musí byť najprv funkčné a na druhom mieste je ich dizajn. Naše stolovej dosky spĺňajú obe tieto požiadavky a pritom nie je potrebné hľadať kompromis. Čo je pekné, je aj funkčná a naopak.

Stolové dosky pre vnútorne použitie

Stolové dosky pre použitie v interiéroch sú väčšinou vyrobené na báze dreva alebo drevnej hmoty. Ako optimálny variant pre použitie v reštauráciách alebo bistrách odporúčame laminované stolovej dosky s hranou ABS v dekore povrchu dosky. Ak uprednostňujete masívne drevo, ponúkame masívne stolové dosky z bukovej škárovky, morené a lakované do farby podľa výberu. Pozrite sa do našich kategórií:

 

 

Stolové desky s dekorem Masivní stolové desky 

 

Stolové dosky pre vonkajšie použitie

Stolové dosky pre vonkajšie použitie musí odolávať poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Tomu tiež zodpovedá ich konštrukcie. Väčšinou sa jedná o vodeodolné materiály (živica, laminát, teakové drevo). Vznikli aj špecializované výrobky ako stolovej dosky TOPALIT alebo WERZALIT. Úplný prehľad nájdete v našich kategóriách:

  • Topalitové stolovej dosky
  • teakové dosky
  • nerez stolovej
  • dosky s povrchom v imitácii nerezového plechu
  • stolovej dosky kompaktné HPL

 

Teakové stolové desky Nerezové stolové desky  Topalitové stolové desky   Desky kompaktní

Kombinujte stolové dosky a zostavujte!

Naše stolové dosky a stolové podnože možno navzájom dobre kombinovať. Môžete si tak individuálne upraviť interiér Vašu prevádzkarne alebo domácnosti. Stolové dosky ponúkame v mnohých tvaroch a rozmeroch. Vždy je nutné brať zreteľ na spôsob používania a prispôsobiť nielen rozmer dosky, ale aj typ použitého materiálu.

 

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5006---