Referencie     Tovar v akcii     

Kovové stolové podnože a centrálne nohy

Stolové podnože a kovové nohy sú žiadanou položkou na trhu v oblasti gastronómie a hotelierstva. Stolové nohy sú veľmi odolné, kvalitné a jednoduché na manipuláciu. v Našej ponuke nájdete stolové podnože a nohy nielen pre reštaurácie, ale aj pre jedálenské a kuchynské stoly. Naše stolové podnože dodávame v kovovom prevedení alebo v kombinácii kov drevo. Naše stolové podnože a stolové nohy sú určené pre kombináciu so stolovými doskami. Svoje využitie nájdu naše stolové podnože tiež v kancelárskych interiéroch pod jednacími stoly, v domácnostiach v kombinácií s vhodnými stolovými doskami. Stolové podnože dodávame s rôznymi povrchovými úpravami.

Stolové podnože a kovové nohy

Kovové stolové podnože sú vhodnou kombináciou k takmer všetkým materiálom. Môžete si zostaviť celokovový stôl alebo kombinovať viac materiálov. Najčastejšou kombináciou je kov - drevo, kov - laminát, kov - kov. Vlastným výberom stolové podnože a stolového plátu si tak vytvoríte vlastný stôl. Je potrebné si však uvedomiť, do akých priestorov budete kovové nohy pod stôl koncipovať. Sú podperné stolové podnože, ktoré sa viac hodia do vnútorných priestorov a naopak vonkajšie stolové kovové nohy, ktoré sú veľmi odolné a môžu byť použité vo vonkajších priestoroch ako sú predzáhradky, terasy a balkóny. Skrátka nie je kov, ako kov.

Stolové podnože a centrálne kovové nohy

Tu ponúkame ako tradičné stolové podnože a podpery (kovové centrálne nohy), tak aj dvojpodnože (dve kovové nohy) v prevedení pre jedálenské stoly i barové stoly. Pozrite sa do kategórií:

Naše prehľadné členenie kategórie stolové podnože Vám uľahčia rozhodovanie ktorý materiál je vhodný pre vnútorné a vonkajšie použitie. Ďalšie možné rozdelenie kovový podnoží môže byť delenie na kategórie:

Do vonkajších priestorov sú najvhodnejšie stolové podnože z nerezu, liatiny alebo hliníkové stolové podnože. Stolové nohy pre vnútorné použitie sú vyrábané z materiálov ako je kov, chróm atiež liatina. Liatinové stolové podnože sú povrchovo upravené práškovaním do čiernej farby alebo imitácie hliníka.

Viac o kovových nohách k stolu.

 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5005---