Referencie     Tovar v akcii     

Stolové nohy

Predávame stolové nohy presne podľa Vašich požiadaviek.

 
V našej ponuke nájdete široký výber stolových nôh a centrálnych stolových podnoží. Keďže spolupracujeme priamo s výrobcom, sme schopní ponúknuť stolové nohy takpovediac na mieru. Práve preto sa môžeme pochváliť širokou variabilitou nielen tvarov, ale aj rozmerov a použitých materiálov.
 
Naše stolové nohy sú vhodné pre reštaurácie, kaviarne, vinárne alebo reštauračné predzáhradky. Stolové nohy si môžete sami prispôsobiť ako výškou, tak aj farebným prevedením.

 

Čo do použitých materiálov ponúkame stolové nohy v tomto prevedení:

  • liatinové
  • oceľové
  • nerezové
  • chrómovaný povrch
  • hliníkové
  • kombinácia drevo + kov
 
Základne stolových podnoží štandardne hranaté, guľaté alebo obdĺžnikového tvaru. Liatinové stolové podnože mávajú najčastejšie povrch upravený práškovaním do čiernej farby. Chrómované alebo nerezovej stolové nohy mávajú väčšinou základňu krytú plechom práve z daného materiálu. U stolové nohy v kombinácii kov + drevo ide väčšinou o centrálnej nohu z dreveného masívu dokončeného morením a lakovaním do požadovanej farby. Základňa a upevňovacie kríž stolové nohy väčšinou z liatiny.

Stolové nohy

Stolové nohy mávajú centrálnu časť nohy (centrálne stojku) guľatou alebo hranatou. Naše kovové nohy k stolu majú väčšinou hranatý profil 80x80 mm a guľatý ø 80 mm. Pre dizajnové potreby ponúkame stolové nohy sa slim centrálnej nôh s rozmermi 60x60 mm alebo ø 60 mm.

Stolové nohy najčastejšie rozlišujeme na nohy pre vnútorné alebo vonkajšie použitie. Podľa typu použitia rozlišujeme hlavne použitý materiál. Stolové nohy pre vnútorné použitie sú väčšinou oceľové, liatinové alebo chrómované. Pre vonkajšie použitie zákazníci volia nerezové a hliníkové materiály.

Stolové nohy pro vnitřní použití                                   Stolové nohy pro venkovní použití

Stolové nohy a centrálne podnože ešte môžeme rozlišovať podľa výšky. Pre lounge stolíky to budústolové nohy najčastejšie s výškou 50-60 cm, nohy pre stoly do reštaurácií a kaviarní majú 72 cm a nohy pre barové stoly majú výšku 108 cm. Samostatnou kapitolou sú sklapovacia a skladacie stolové nohy. Sklapovacia stolové nohy sú vhodné napríklad do konferenčných sál alebo školiacich miestností. Pozrite sa do našej kategórie sklapovacia stoly.

                                       Stolové nohy lounge            Stolové nohy              Barové stolové nohy

V našej ponuke naozaj nájdete stolové nohy všetkých veľkostí, tvarov a použiteľných materiálov. Keďže je naša ponuka naozaj široká a obsiahla, radi Vám poradíme s výberom vhodnej stolové nohy. Kontaktujte našich parcovníky z odbytového oddělení.

Kompletný prehľad kategórie stolové nohy nájdete tu.

Informácie o kovových nohách k stolu tu.


 
 
 
 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---5007---