Referencie     Tovar v akcii     

Bistro stoly

Guľaté alebo hranaté stoly pre bistrá, do reštaurácie alebo fast food vyrábame v mnohých tvaroch, rozmeroch a prevedení.

V tejto kategórii bistro stoly a stolíky ponúkame široký sortiment stolov pre použitie nielen do reštaurácie, ale napríklad do kaviarne alebo pre zariadenia rýchleho občerstvenia - fast food stoly. Naše stoly nájdu uplatnenie v kaviarňach, bistrách, cukrárňach alebo v domácnostiach.

 
 
 
 
SK Uvodní text podkategorie bistro stoly -1

Zostavte si vlastné bistro stoly!

Všetky naše bistro stoly sú tvorené ako zostava ľubovoľné kovové stolové podnože (stolové nohy) a vhodného stolovového plátu.

Vhodný typ kovovej centrálnej nohy si môžete vybrať v našej kategórii stolové podnože a voľne kombinovať s vhodným povrchom stola. Široký výber čo do tvarov alebo použitých materiálov (lamino, laminát, dyha, masív alebo sklo) nájdete v našej sekcii stolove dosky a pláty.

Upozorňujeme, že pri voľbe stolového plátu pre bistro stoly vedľa dizajnu, je nutné brať ohľad aj na spôsob používania. Je rozdiel v používaní stolov do reštaurácie alebo bistro stoly a stolíky. Pre náročné prevádzky odporúčame bistro stoly, ktoré majú laminované stolové dosky.

Naše kovové bistro stoly možno dobre kombinovať a dopĺňať o čalúnené kreslá alebo lounge hotelové kresielka a vytvýřet príjemné a útulné prostredie pre reštaurácie, bavárny alebo lounge priestory.

 
 

 

---64---