Referencie     Tovar v akcii     

Kovové stoličky COMBISIT

Kovové stoličky COMBISIT pre konferencie a do rokovacích miestností.

Hľadáte univerzálne kovové stoličky a potrebujete vybaviť rokovacie sály, konferenčné miestnosti, školiace strediská, čakárne, kantíny alebo kancelárie? Pravdepodobne oceníte našu ponuku variabilného systému COMBISIT. Sami a online si kombinujete typ sedákové tvarovky alebo tvar kovovej kostry. Všetky kovové stoličky majú možnosť stohovania a tým šetrí miesto v čase, keď ich nepotrebujete.

 
 

Všetky položky Kostra A Kostra B Kostra C Kostra D Kostra E Kostra F Sedák 10 Sedák 20 Sedák 30 Sedák 31 Sedák 40 Sedák 41 Sedák 42 Sedák 51 Sedák 60 Sedák 70 Kovové lavice

 
 

Navyše si sami zvolíte farbu sedákové tvarovky a poťahové látky.

 
Sk Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 6

Tieto ergonomické stoličky pre každú príležitosť kombinujú funkčnosť a nadčasový jednoduchý dizajn. Jedná sa o veľmi kvalitný výrobok pre profesionálne použitie v komerčných priestoroch alebo v gastronómii. Sami si vyberte tú pravú stoličku, ktorá sa vám páči alebo vyhovuje dizajnom pre Vaše potreby.

Sami si vyberiete tvar sedáku:

 
SK Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 2
 

Sami si vyberiete tvar kovovej kostry. Navyše si môžete zvoliť možnosť spájania do radu, vytvoríte tak kompaktný sedadlovej radu např.do prednáškových sál, kostolov alebo konferenčných priestorov.

 
Sk Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 4
 

Záverom si môžete sami zvoliť vhodný typ podlahového klzáku k ochrane Vašej podlahy. Úplný prehľad vhodných klzákov nájdete v našej kategórii podlahové klzáky.

 
Sk Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 8
 
SK Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 9

Kovové stoličky s možnosťou stohovania sú ideálne pre konferencie a školiace miestnosti.

Naše kovové stoličky COMBISIT odporúčame kombinovať buď s bistro stolami alebo s kovovými sklápacími stolami z našej ponuky.


Ako máte možnosť sa sami presvedčiť, naše kovové stoličky COMBISIT sú naozaj veľmi variabilné, stabilné a ponúkajú nespočetne veľa farebných a tvarových kombinácií. Ak pripočítame tradičné európske spracovanie, odolnú konštrukciu a už spomínanú varialbilitu, jedná sa naozaj o profesionálny výrobok, ktorý môžete využiť ako ku komerčnému použitiu, tak aj v gastro prevádzkach. Naše kovové stoličky sa môžu pochváliť vynikajúcim pomerom výkon / cena.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---105---