Referencie     Tovar v akcii     

Kovové stoličky

Kovové stoličky do reštaurácie, bistra alebo jedálne.

Ideálne stoličky pre použitie v jedálňach, bistrách, alebo v reštauráciách typu fast food, sú práve kovové stoličky. Vynikajú vysokou pevnosťou a jednoduchou údržbou.

 
 

Všetky položky Drevený sedák Čalúnený sedák Plastový sedák Možnosť
stohovania

 
 
SK- Uvodní text podkategorie kovové židle 2

Vyberte si tie pravé kovové stoličky!

Väčšina našich stoličiek má tú vlastnosť, že ich môžete stohovať. Nájdu preto uplatnenie napríklad ako javiskové stoličky, stoličky do konferenčných alebo prednáškových sál, rokovacie stoličky. Niektoré modely môžeme na želanie opatriť čalúneným sedákom alebo opierkou.

Väčšina týchto kovových stoličiek sú nečalúnený. Preto ich môžete bez problémov používať ako bistro stoličky, stoličky pre fast food alebo do závodnej kantíny. Idelány môžete naše kovové stoličky doplniť o kovové stoly na jednej centrálnej nohe. V takomto prípade odporúčame navštíviť našu kategórii bistro stoly a stolíky alebo si takýto stôl zostaviť sami.

V kategórii kovové centrálne nohy si vyberiete vhodné stolové podnože a doplníte je o stolovej dosky. Typ stolovej dosky záleží na spôsobe použitia.

Naše stoličky ale môžete požiť aj ako kovové stoličky na terasu, ako skladacie stoličky alebo záhradné stoličky.

 

Nemôžete si vybrať tie správne kovové stoličky do konferenčných sál, rokovacích miestností, čakární nabo fast food reštaurácia? Nemáte jasno v prevedení kovové stoličky? Skúste použiť našich předchystaných filtrov na začiatku prehľadu módelov. Jednoduchou selekciou sa vám budú zobrazovať požadované predchystané varianty.

Viac o lacných kovových stoličkách.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---101---