Referencie     Tovar v akcii     

Umelý ratan

Umelý ratan

Ratanový záhradný nábytok je tvorený odolnou, väčšinou hliníkovou konštrukciou, ktorá je kompletne opletená materiálom, ktorému sa hovorí umelý ratan. Umelý ratan je najčastejšie tvorený plochým polyetylénovým pásikom, avšak môže byť aj kruhového prierezu. Nábytok z umelého ratanu dobre znáša pobyt na voľnom priestranstve a odoláva pôsobeniu poveternostných vplyvov.

Umelý ratan je ideálny na pletenie ako pre záhradné stoličky, tak aj pre záhradné stoly. Záhradný nábytok z umelého ratanu je ľahký a dá sa s ním dobre manipulovať.

 
 
 
 

Materiál umelý ratan je vhodný pre záhradné stoličky, stoly lounge sedacie zostavy a pre použitie v gastronómii. Umelý ratan odoláva poveternostným vplyvom.

Nami ponúkaný záhradný nábytok z umelého ratanu sa vyznačuje trvalou hodnotou vďaka umenia tradičného výpletu. Tento umelý výplet na hliníkovej kostre, navyše povrchovo upravené práškovaním do vhodnej farby, garantuje unikátny vzhľad u každého výrobku. K výpletu sa používa plochý pásik z polyetylénového materiálu, ktorý odoláva UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

Záhradný nábytok s umelým výpletom (umelým ratanom) je cez svoju malú váhu vďaka kvalitnému spracovaniu veľmi stabilný, znáša vysoké zaťaženie a je navyše stohovateľný. Pre vonkajšie terasy a reštauračné predzáhradky sa náramne hodí naše kreslá a stoličky z umelého ratanu. Tieto záhradné kreslá a stoličky môžete kombinovať ako s jedálenskými stoly, tak aj v lounge priestoroch.

K dokonalej kombinácii však ponúkame ratanové záhradné stoly, ktorých hliníková kostra je opletená umelým ratanom a najčastejšie doplnená sklenenou stolovou doskou.

Samostatnú kategóriu tvoria moderné, ležérne a modulárne ratanové sedacie lavice a sedačky. Tieto lounge zostavy možno použiť aj na otvorenom priestranstve a vďaka materiálu umelý ratan dobre znáša poveternostné vplyvy. Naše ratanové sedačky sú doplnené pohodnými poduškami v rôznych farbách.

Matriál umelý ratan použitý k výpletu je vyrobený na polyetylénové báze, má zvýšenú odolnosť proti pretrhnutiu a odoláva UV žiareniu. Samozrejmosťou je, umelý ratan je farebne stály, odoláva výkyvom teplôt a poveternostných vplyvov.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---303---