Referencie     Tovar v akcii     

Záhradné stolové podnože

Vonkajšie nohy k stolu

Záhradné stolové podnože a vonkajšie nohy ks tolu sú určené pre použitie na voľných priestranstvách, hotelových terasách alebo v reštauračných predzáhradkách. Použitý materiál je volený tak, aby odolával poveternostným vplyvom. Záhradné stolové podnože sú najčastejšie vyrábané z materiálov:

  • nehrdzavejúca oceľ
  • eloxovaný hliník
  • liatina

Záhradné nohy k stolu ponúkame v mnohých tvaroch (hranaté, guľaté) a v rôznych výškach (lounge, reštauračné alebo barové stoly). Všetky tieto materiály dobre znáša extrémne výkyvy počasia a sú vhodné pre použitie v profesionálnej gastronómii. Naše záhradné stolové podnože sú určené pre kombináciu a doplnenie o vonkajšie stolové dosky z našej ponuky.

 
 
 
 

Nerezové záhradné nohy k stolu

Nerezové záhradné stolové podnože a nohy k stolu sú tvorené ťažkou základňou, ktorá je zakrytá najčastejšie krytkou z nehrdzavejúceho plechu. Stojka nohy - centrálna noha - je tvorená profilom z toho istého materiálu.

Hliníkové vonkajšie nohy k stolu

Hliníkové vonkajšie nohy k stolu majú najčastejšie ťažkú ​​kovovú základňu krytú hliníkovým výliskom doplneným o centrálnu nohu z hliníkového profilu. Hliníkové záhradné nohy sú často opatrené krycím eloxovaným náterom pre zabránenie povrchové oxidácie a ich následnému zošednutiu.

Liatinové záhradný nohy

Čistý povrch a dokonalý dizajn navodzujúce rustikálny vzhľad umožňuje použitie surovej liatiny. Liatinové záhradné nohy ponúkame v mnohých tvaroch a prevedeniach. Liatinové záhradné podnože sa najčastejšie používajú v kombinácii so záhradným nábytkom alebo tradičnými stoličkami z ohýbaného dreva. Liatina je povrchovo upravená práškovaním do čiernej farby.

Viac o stolových kovových nohách.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---922---