Referencie     Tovar v akcii     

Záhradné stoly

Záhradné stoly

Naše záhradné stoly rovnako ako záhradné stoličky spĺňajú podmienky pre pobyt na otvorenom priestranstve. V našej ponuke záhradných stolov nájdete ako hliníkové záhradné stoly, tak aj kovové záhradné stoly alebo stoly drevené. Dizajnovo sú navrhnuté tak, aby tvorili jednotný celok a ich použitím dosiahnete skvelého estetického výsledku. Hliníkové záhradné stoly sú lacné a rad z nich ponúkame v akčnej ponuke.

Ak nenájdete v našej ponuke zodpovedajúcej záhradný stôl, môžete si ho sami zostaviť. Navštívte kategórii stolové podnože pre vonkajšie použitie a vyberte si zodpovedajúce vzhľad. Tieto kovové stolové podnože môžete doplniť o záhradné stolovej dosky pre vonkajšie použitie taktiež z našej ponuky.

 
 
 
 

Záhradné stoly

Obchodný portál Gastronabytok24.sk ponúka široký sortiment záhradných stolov ako pre pivné alebo reštauračné predzáhradky, taj aj pre pouličné kaviarne, hotelové terasy alebo podobné zariadenie. Všetky záhradné stoly z našej ponuky sú v kvalite vyhovujúci pre gastronomické prevádzky.

Vonkajšie záhradné stoly ponúkame ako skladacie alebo sklápacie, tak aj v pevnom prevedení, ako vonkajšie bistro alebo záhradné stoly pre reštaurácie. Väčšinou sa jedná o záhradné stoly s nerezovou kovovou centrálnou nohou doplnenú o vhodný stolový plát. Najčastejšie je tento vonkajšií stolový plát vyrobený z teakového alebo akáciového dreva. Ponúkame však aj záhradné stoly s nerezovou alebo Topalitovou doskou. Topalitové stolové pláty sú najčastejšie používané dosky spoločne s doskami typu HPL.

Ak si sami nevyberiete vhodný exteriérový záhradný stôl, môžete si ho sami zostaviť. V našej kategórii záhradné stolové podnože alebo stolové pláty pre vonkajšie použitie si vyberiete práve tú zodpovedajúcu podnož a plát.

Ponúkame záhradné stoly a záhradné barové stoly za atraktívne ceny

Naše záhradné stoly sa vyznačujú vysokou stabilitou, dlhou životnosťou a ľahkou údržbou. Zaujímavý dizajn a možnosť kombinovať záhradné stoly so záhradnými stoličkami sú základom pre dosiahnutie atraktívneho vzhľadu vašej reštauračné predzáhradky, ktorý ocenia nielen Vaši zákazníci, ale aj okoloidúci alebo spolupracovníci.

 
 

 

Naša adresa:

Gastro nabytok24.sk
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf: + 421 (2) 555 69 095
Fax: + 420 518 334 525
info@gastronabytok24.sk
www.gastronabytok24.sk

Nástenka je prázdna

			

---302---