Referencie     Tovar v akcii     

Záhradný nábytok

Záhradné stoličky a stoly, nábytok pre vonkajšie použitie.

Požiadavky na moderný záhradný nábytok sú veľmi rozmanité. Záhradný nábytok musí spĺňať náročné požiadavky na pevnosť, konštrukčné stabilitu, zároveň musí byť dizajnovo zaujímavý a odolávať poveternostným vplyvom. Náš záhradný nábytok spĺňa všetky tieto nároky.

Nájdete tu záhradné stoličky, plastové, kovové, hliníkové alebo skladacie záhradné kreslá. Väčšina našich stoličiek má možnosť stohovania. Ďalej vonkajšie záhradné stoly, hliníkové, kovové alebo stolové podnože pre vonkajšie použitie. Vhodné stolové dosky a pláty nájdete v samostatnej kategórii dosky pre vonkajšie použitie.

 
 
 
 

V kategórii záhradný nábytok ponúkame len nábytok, ktorý je vhodný ako pre použitie v profesionálnej gastronómii, tak aj pre súkromné ​​účely. Podľa použitého materiálu rozoznávame kovový záhradný nábytok, drevený záhradný nábytok je často označovaný ako teakový nábytok, plastové stoličky radíme do kategórie umelý alebo plastový záhradný nábytok. Pre svoju malú váhu a teda jednoduchú manipuláciu je veľmi obľúbený hliníkový záhradný nábytok. Tu vždy nájdeme priaznivý pomer cena a kvalita. Všetky vyššie uvedené typy zahradného nábytku nájdete v našej kategórii záhradný nábytok.

Sme presvedčení, že s naším záhradným nábytkom vybavíte svoju reštauráciu, kaviareň, bistro alebo reštauračné predzáhradku tak, že sa v nej budú vaši hostia cítiť spokojne.

 

Zahradní nábytek a nábytek pro terasy

Venkovní prostory jako jsou kavárny, bistra, restaurační předzahrádky nebo hotelové terasy se těší stále větší oblibě. Pokud to počasí dovolí, hosté vyhledávají radši místo na slunci a čerstvném vzduchu než pobyt v uzavřeném prostoru. Gastronabytok24.sk nabízí kompaktní ucelenou řadu zahradního nábytku pro tyto příležitosti. Najdete u nás jak zahradní nábytek pro venkovní bistra, kavárny nebo cukrárny, tak i nábytek pro pivní a restaurační zahrádky.

Gastronabytok24.sk nabízí zahradní nábytek, který zatraktivní vaše venkovní prostory a hosté se budou cítit příjemně.

Požiadavky na záhradný nábytok sú veľmi rôznorodé. Ten by mal spĺňať posledné módne trendy, mal by byť odolný, ľahko udržiavateľný, mal by mať možnosť stohovania. Správny záhradný nábytok pre gastronomické prevádzky by mal mať možnosť stohovania, nemal by byť príliš ťažký ale zároveň by mal byť odolný voči poveternostným vplyvom. Záhradný nábytok ponúkaný prostredníctvom portálu Gastronabytok24.sk spĺňa všetky tieto požiadavky pre hotelierstvo a gastronómiu. Záhradné stoličky sú vyrobené z umelého ratanu, plastu alebo kovu alebo kombinácia kovu a plastu. Rovnako tak ponúkame ucelený sortiment stolových podnoží a stolových plátov. Stolové podnože pre vonkajšie použitie sú najčastejšie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo liatiny. Vonkajšie Topalitové dosky alebo teakové stolové pláty sú najvhodnejšími kombináciami pre tieto vonkajšie záhradné stolové podnože. Záhradné stoly si tak môžete sami zostaviť. Náš záhradný nábytok premení vašu terasu alebo reštauračné predzáhradku v útulnej priestranstve, kde sa budú hostia cítiť spokojne.

 

 

 
 

 

---300---